Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

czyli co 5000 świecą na biało ? bo te 4300 to chyba żółtawe ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4300 świecą :thumbup1:

Opublikowano
4300 świecą :thumbup1:

to któr żeby nie było niebesko ani żółto ?

Opublikowano
pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

czyli co 5000 świecą na biało ? bo te 4300 to chyba żółtawe ?

pojęcie względne :wink:

osobiście miałem już wszystkie barwy:

4300K - świeci trochę lepiej niż zwykła H7

5000K - wg mnie najbardziej ok - barwa w miarę jasna, no i w deszczową noc widzialność ok

6000K - wpada już w niebieski, przy fajnej pogodzie jest ok, ale w deszczu już gorzej :kwasny:

Opublikowano
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

lansiarze :decayed: kaj to byliście?

beskid niski + obiad w karczmie ? :decayed:

wisła :wink:
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

A miałeś dzwonić :thumbdown:

skleroza

quwa wyjazd spontan zorganizowany w 15min przez Pajde

:strzal:poprwaie sie na przyszłość

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Miszka u mnie 4300:wink:

Opublikowano
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

lansiarze :decayed: kaj to byliście?

beskid niski + obiad w karczmie ? :decayed:

wisła :wink:
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

A miałeś dzwonić :thumbdown:

skleroza

quwa wyjazd spontan zorganizowany w 15min przez Pajde

:strzal:poprwaie sie na przyszłość

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Miszka u mnie 4300:wink:

w radio trąbili, że korki, bo w uj ludzi wraca :whistling:

Opublikowano

quwa 2godz wracałem

pierw coś w Skoczowie sie rozebało,potem w Czechowicach a na koniec trzeba było z Pszczyny uciekac na Bierun bo w Kobiórze 6 aut się ebło tragedia

Opublikowano
pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

czyli co 5000 świecą na biało ? bo te 4300 to chyba żółtawe ?

pojęcie względne :wink:

osobiście miałem już wszystkie barwy:

4300K - świeci trochę lepiej niż zwykła H7

5000K - wg mnie najbardziej ok - barwa w miarę jasna, no i w deszczową noc widzialność ok

6000K - wpada już w niebieski, przy fajnej pogodzie jest ok, ale w deszczu już gorzej :kwasny:

4300 serio będzie w deszczową pogodę nie za bardzo ?? ...nie miałem ,a tak z ciekawości ...przyszłościowo pytam :wink:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

6000 = SBL

Tapatalk 4

was is das?????????

Opublikowano

4300K w deszczową noc ok, lepiej jak 6000K

Opublikowano

SBL

Śląsk Bliżej Lasu

:polew:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

a na polskie to powiat Bieruńsko-Lendziński :grin:

Opublikowano
4300K w deszczową noc ok, lepiej jak 6000K

a między 4300 ,a 5000 ??

Opublikowano
4300K w deszczową noc ok, lepiej jak 6000K

a między 4300 ,a 5000 ??

ja wybrałem 5000K :wink:

Opublikowano
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

ja również thx :wink:

i dziękówka za wskazówki nawigacyjne trzeba bylo gadać że przez bojszowy :decayed: , bo chyba stali by my do teraz w tym korku:facepalm:

a trzeba bedzie CB na stałe zabudować w wozie żeby był kontakt z baza :wink:

Opublikowano
4300 świecą :thumbup1:

to któr żeby nie było niebesko ani żółto ?

4300 daje zoltawe swiatlo. Celuj w 5k

Opublikowano
SBL

Śląsk Bliżej Lasu

:polew:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

a na polskie to powiat Bieruńsko-Lendziński :grin:

Polska stolica tunningu...

Tapatalk 4

Opublikowano
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

lansiarze :decayed: kaj to byliście?

beskid niski + obiad w karczmie ? :decayed:

odezwał się

człowiek na chwile za miasto wyskoczy i już lansiarz

obiadek był gites :naughty: i lody u janeczki wyśmienite :decayed:

aha i psyt

9k=:decayed:

Opublikowano

pajda wklej inaczej zdjecie:wink:

Opublikowano

dobra biorę 5k

btw nie chce ktoś kupić nówek 6k mam 2 nowe komplety - sprzedawca się jebną :whistling:

Opublikowano
Budweiser_Budvar.jpg
Opublikowano
dobra biorę 5k

btw nie chce ktoś kupić nówek 6k mam 2 nowe komplety - sprzedawca się jebną :whistling:

ja mam 4300 i jest gites :thumbup1:

wczesniej miałem 6k i w deszczu było :facepalm:, jedyny fajny efekt był jak był śnieg :naughty: ale nie polecam 6k

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.