Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

która toyota ma 200KM ? :co:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Może i latają ale są kuresko nudne :decayed:

:decayed:

Opublikowano
która toyota ma 200KM ? :co:

Pokazywali przed chwila na tvn turbo toyote corolle podniesiana moc ze 155 do 190 kucy :wink:

Opublikowano
która toyota ma 200KM ? :co:
No ta którą leciałeś na BT.:naughty:
Opublikowano
która toyota ma 200KM ? :co:
No ta którą leciałeś na BT.:naughty:

to z tych 200 chyba 150 zdechło :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

też bym wybrał toye , bo ten lexus porażkowy :whistling:

Opublikowano
też bym wybrał toye , bo ten lexus porażkowy :whistling:

Był zużyty jak prezerwatywy bo ostrym ruchańsku ... :D a toyota była ok ... i niepozorna a diabełek o masie 1200 kg ...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano
Opublikowano
Może i latają ale są kuresko nudne :decayed:

właścicielowi lełonka tego nie wytłumaczysz :grin:

która toyota ma 200KM ? :co:
No ta którą leciałeś na BT.:naughty:

Fater niezłą brykę upala na codzień :slina::decayed:

Opublikowano
Może i latają ale są kuresko nudne :decayed:

właścicielowi lełonka tego nie wytłumaczysz :grin:

która toyota ma 200KM ? :co:
No ta którą leciałeś na BT.:naughty:

Fater niezłą brykę upala na codzień :slina::decayed:

Srata tata .... ja tam swoje wiem... a środek jest nudny nawet w nowym lancerze ... a bezawaryjność i osiągi są spoko w porównaniu do tego b6 czy lexa ... z reszta artur oglądałeś wogóle zakup kontrolowany ???? ... no więc...

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

Proste... nie oglądał a sie odzywa byle mi doyebać ale jakoś mu nie wychodzi ... :D

To b6 to był golas z ciulatym motorem a lex był zajechany ... a corolla była ciekawa w tym zestawieniu ...

Opublikowano
Proste... nie oglądał a sie odzywa byle mi doyebać ale jakoś mu nie wychodzi ... :D

To b6 to był golas z ciulatym motorem a lex był zajechany ... a corolla była ciekawa w tym zestawieniu ...

tzn chciałeś powiedzieć że b6 to by była dobra baza do rezania :decayed: a nie tam golas od razu

ale toya w tym zestawie wygrywa , mogli zamiast saba dać kia ceed która według mnie jest ciekawa opcją :wink:

Opublikowano
Proste... nie oglądał a sie odzywa byle mi doyebać ale jakoś mu nie wychodzi ... :D

To b6 to był golas z ciulatym motorem a lex był zajechany ... a corolla była ciekawa w tym zestawieniu ...

tzn chciałeś powiedzieć że b6 to by była dobra baza do rezania :decayed: a nie tam golas od razu

ale toya w tym zestawie wygrywa , mogli zamiast saba dać kia ceed która według mnie jest ciekawa opcją :wink:

Noo saab jakoś wogóle mi nie przypadł ale nie nie mam jakiś argumentów na nie ... a wracając do corolki to bardzo lubie ten segment aut pseudo sportowych ...

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Proste... nie oglądał a sie odzywa byle mi doyebać ale jakoś mu nie wychodzi ... :D

To b6 to był golas z ciulatym motorem a lex był zajechany ... a corolla była ciekawa w tym zestawieniu ...

nie ...nie oglądałem........ale też się nie spinam....doyebać nie miałem zamiaru....co najwyżej troszkę Ci ciśnienie dźwignąć ......byś mógł doczytać do końca ,a nie żebyś zasnął w międzyczasie .........:decayed:

....Mario luzik nie stresuj się tak....:wink:

:kwiatek:

Opublikowano
Proste... nie oglądał a sie odzywa byle mi doyebać ale jakoś mu nie wychodzi ... :D

To b6 to był golas z ciulatym motorem a lex był zajechany ... a corolla była ciekawa w tym zestawieniu ...

nie ...nie oglądałem........ale też się nie spinam....doyebać nie miałem zamiaru....co najwyżej troszkę Ci ciśnienie dźwignąć ......byś mógł doczytać do końca ,a nie żebyś zasnął w międzyczasie .........:decayed:

....Mario luzik nie stresuj się tak....:wink:

:kwiatek:

Przeprosiny przyjęte ... :D:D:D:D

P.s. Znamy się już tak długo że wiesz że mnie się nie da obrazić ... :D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo :)

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.