Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pajda czy ty czasem nie masz zamiaru pracować w sobotę bo bym się zwalił do ciebie na melinę:wink::decayed:

ja tez bym sie w sobote po poludniu do ciebie zwalil moze by my jakas 0,7 opanowali pod te CLH ???

jestem za :decayed::naughty: chyba nic nie mamy w palach

od jednej 0,7 lepsze są dwie 0,7:naughty:

też się piszę

oki spoko :thumbup1::wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pajda czy ty czasem nie masz zamiaru pracować w sobotę bo bym się zwalił do ciebie na melinę:wink::decayed:

ja tez bym sie w sobote po poludniu do ciebie zwalil moze by my jakas 0,7 opanowali pod te CLH ???

jestem za :decayed::naughty: chyba nic nie mamy w palach

od jednej 0,7 lepsze są dwie 0,7:naughty:

też się piszę

także tego :whistling:

Opublikowano
To jeszcze nie masz? :decayed:
nie mam:facepalm:

a miałem już nic nie robić:grin:

Opublikowano
u mnie od roku leży lustro fotochrom :grin:
:grin:
To jeszcze nie masz? :decayed:
nie mam:facepalm:

a miałem już nic nie robić:grin:

Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :decayed:
Opublikowano
Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :decayed:

chomikujesz :grin:

Opublikowano

Coś się tam zrobi ale powoli. :decayed:

Opublikowano
u mnie od roku leży lustro fotochrom :grin:
:grin:
To jeszcze nie masz? :decayed:
nie mam:facepalm:

a miałem już nic nie robić:grin:

Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
u mnie od roku leży lustro fotochrom :grin:
:grin:
To jeszcze nie masz? :decayed:
nie mam:facepalm:

a miałem już nic nie robić:grin:

Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

he he no na pewno czysty przypadek :polew::polew::polew:

Opublikowano

:kox:

idę luknąć do mojej....ale co tam może być ?....:facepalm:

Opublikowano

Dawaj na handel bo i tak tego nie zrobisz a amortyzacja leci do przodu

Opublikowano
Pajda czy ty czasem nie masz zamiaru pracować w sobotę bo bym się zwalił do ciebie na melinę:wink::decayed:

ja tez bym sie w sobote po poludniu do ciebie zwalil moze by my jakas 0,7 opanowali pod te CLH ???

jestem za :decayed::naughty: chyba nic nie mamy w palach

od jednej 0,7 lepsze są dwie 0,7:naughty:

też się piszę

także tego :whistling:

:wink:

Opublikowano

Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

Opublikowano

LOL, magiczny garaż :decayed::grin:

Opublikowano
u mnie od roku leży lustro fotochrom :grin:
:grin:
To jeszcze nie masz? :decayed:
nie mam:facepalm:

a miałem już nic nie robić:grin:

Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

słowo klucz, pewnie się o to potknął :grin: - przypadkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

grzana kanapa z tyłu jest w cipkę :decayed: kiedyś Miron, obecnie Pucek ma to w B7 :kox:

W drodze z Wisły do Kato, jak wracaliśmy z nart zawsze wysychały mi spodnie :decayed:

Opublikowano
LOL, magiczny garaż :decayed::grin:

nie masz czasem przypadkiem w magicznym garażu fotochromu zewnetrzengo :whistling:

upps , a miałem już nic nie robić :facepalm::decayed:

Opublikowano
Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją :decayed:

Opublikowano
Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją :decayed:

kumple sprawdzą :decayed:

Opublikowano
Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją :decayed:

kto wiem, jak na grzyby pojedzie to przetestuje... :decayed::polew: przeca jak bedzie ją ten tego w zime to przynajmniej jej pikpka nie zmarznie

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.