Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

przecież masz urlop ?

jutro cie widze na spocie !

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano
czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

przecież masz urlop ?

jutro cie widze na spocie !

urlop - ogarnianie mieszkania po malowaniu i przeprowadzka

Opublikowano
czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

Wy nie macie łóżka :grin:

Opublikowano
czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

przecież masz urlop ?

jutro cie widze na spocie !

urlop - ogarnianie mieszkania po malowaniu i przeprowadzka

to kiedy parapetówka

może być w piątek :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

Wy nie macie łóżka :grin:

hehe wiec zbieram sie na materac hehe :polew:
Opublikowano

Będą cię plecy boleć. :grin:

Opublikowano
czas sie zbierac do wyrka bajo ;)

przecież masz urlop ?

jutro cie widze na spocie !

urlop - ogarnianie mieszkania po malowaniu i przeprowadzka

to kiedy parapetówka

może być w piątek :decayed:

hehe ok czekam :decayed:

Opublikowano

Wiesz że dwa razy nie trzeba mówić...:decayed:

Opublikowano
Będą cię plecy boleć. :grin:

nindza spia na podlodze wiec co to dla mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Wiesz że dwa razy nie trzeba mówić...:decayed:

takie rzeczy to ja akurat szybko wylapuje hehe :decayed:

Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:
Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

Opublikowano

Weź wagę będziemy się wagować grubasie! :decayed:

Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

nie wiesz co dobre pasibrzuchu :decayed:

Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

nie wiesz co dobre pasibrzuchu :decayed:

lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink:

Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

nie wiesz co dobre pasibrzuchu :decayed:

lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink:

tyś chyba olejnym farbami w doma malowoł przy zamkniętych oknach :shock3::decayed:

Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

nie wiesz co dobre pasibrzuchu :decayed:

lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink:

tyś chyba olejnym farbami w doma malowoł przy zamkniętych oknach :shock3::decayed:

hehe po przeprowadzce prowadze zdrowy tryb zycia :decayed:

Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

nie wiesz co dobre pasibrzuchu :decayed:

lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink:

tyś chyba olejnym farbami w doma malowoł przy zamkniętych oknach :shock3::decayed:

:polew: Kędzior! Kolejne postanowienie noworoczne? :decayed:
Opublikowano
:grin::polew: Nindzia wpadnij jutro.:wink:

zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin:

nie wiesz co dobre pasibrzuchu :decayed:

lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink:

tyś chyba olejnym farbami w doma malowoł przy zamkniętych oknach :shock3::decayed:

:polew: Kędzior! Kolejne postanowienie noworoczne? :decayed:

w tym roku rzezba :decayed:za dlugo jechalem na mase hehe :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.