Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A z tym AC też nie jest tak kolorowo bo wszystkie ubezpieczalnie jak auto przekroczy 6lat to liczą na zamiennikach i 50% amortyzacji obejmują, jedyna aviva ma że dziadka na ori.liczy co prawda parę zeta drożej ale to i tak wychodzi lepiej.

Wiem jak mi liberty lampe tył połączyło zamiennik 100zeta -% i co za to kupisz:facepalm:, a pogradzie lampa rozwalona cena w aso 500z hakiem -eksplatacja :naughty: aviva z ori częściami:whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A z tym AC też nie jest tak kolorowo bo wszystkie ubezpieczalnie jak auto przekroczy 6lat to liczą na zamiennikach i 50% amortyzacji obejmują, jedyna aviva ma że dziadka na ori.liczy co prawda parę zeta drożej ale to i tak wychodzi lepiej.

Wiem jak mi liberty lampe tył połączyło zamiennik 100zeta -% i co za to kupisz:facepalm:, a pogradzie lampa rozwalona cena w aso 500z hakiem -eksplatacja :naughty: aviva z ori częściami:whistling:

nie tylko Aviva, np. PZU, Allianz, Hestia, Warta też :wink:

BTW

Wszystkie directowe ubezpieczalnie to najgorsze gówno :wink: ale cena robi swoje :wink:

Pewnie Aviva jest połowe tańsza jak wcześniej te przeze mnie wymienione :whistling:

Opublikowano

No nie wim dziadek wyceniony na 23kola a za ubespieczenie bez paru zlotych tyle co pojemność:grin: i zamiennika niet

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Psyt:wink:

Opublikowano

Pucek ma chyba w Hestii i za B7 3.0 płaci coś ok 2k :wink:

Nie znam szczegółów ale raczej lipnego ubezpieczenia na B7 by nie wziął :wink:

Opublikowano

Do jutra , oby Wam jutro paliły od strzała :)

Opublikowano

To wszystko jeszcze zależy ile ma na ac ja mam tylko30%

Opublikowano

pyrsk :decayed:

Opublikowano

Mój od tygodnia na bazie stoi:wink:

jak nie odpali to przyjadą go odpalić:whistling::naughty:

Opublikowano
Mój od tygodnia na bazie stoi:wink:

jak nie odpali to przyjadą go odpalić:whistling::naughty:

Na poniedziałek go szykuj. Na 9 jedziemy

Opublikowano

Jak z jutrem:whistling:

Opublikowano

Niedziela?

Opublikowano

Też może być:naughty:

Opublikowano

Siema ... pije tu ktoś coś bo na gliwicach cisza ... :D

Opublikowano

Co prawda sobota lepsza:wink:

Opublikowano

To i tak sie jutro zdzwonimy po 13. Kluczyki se wezmiesz

Opublikowano
Siema ... pije tu ktoś coś bo na gliwicach cisza ... :D

Ja z różowym:decayed:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Arturoo sorry ale z tym się trza oswoić:grin:

Opublikowano

Różowy już ma dosyć chyba bo coś osłabł w postach :D

Opublikowano
Siema ... pije tu ktoś coś bo na gliwicach cisza ... :D

Ja z różowym:decayed:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Arturoo sorry ale z tym się trza oswoić:grin:

qwa....to nie był mój pomysł.....:wink:....a z piciem to inna sprawa :grin:

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Różowy już ma dosyć chyba bo coś osłabł w postach :D

:naughty:

Opublikowano

Artur masz PW ... to co psyytttt :thumbup:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.