Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pv

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

rozbierasz auto??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

...pssyyt...:beer:

Opublikowano
przyznać się kto był po lamy na Rudzie :decayed:

:eusathink:o co Ci chodzi ?

co zaś z ebay chcesz ? rezaczu ?

Opublikowano

bixy były na sprzedaż:decayed:

ebay na razie zagadka :wink:

Opublikowano

rozbierasz auto??

Front już golas, naprostowałem dzisiaj blachy pod błotnikiem i musze kurde przyznać że to kawał solidnego auta :whistling:

rest in peace :)

lZKSxWz.jpg

Opublikowano

kumpel miał na sprzedaż,a ja wrzuciłem je na forum:wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

fany ale w dislu:facepalm:

Opublikowano
kumpel miał na sprzedaż,a ja wrzuciłem je na forum:wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

fany ale w dislu:facepalm:

i ośka :facepalm::decayed:

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

zdrówko

Opublikowano
kumpel miał na sprzedaż,a ja wrzuciłem je na forum:wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

fany ale w dislu:facepalm:

i ośka :facepalm::decayed:

odezwał się , całe życie ośką śmiga

Opublikowano

SIemka z wieczora. :wink4:

Opublikowano
kumpel miał na sprzedaż,a ja wrzuciłem je na forum:wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

fany ale w dislu:facepalm:

i ośka :facepalm::decayed:

odezwał się , całe życie ośką śmiga

niestety :whistling:

Opublikowano

:slina:

Opublikowano

No wreszcie coś się tu dzieje. :good::kox:

Opublikowano
kumpel miał na sprzedaż,a ja wrzuciłem je na forum:wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

fany ale w dislu:facepalm:

i ośka :facepalm::decayed:

odezwał się , całe życie ośką śmiga

niestety :whistling:

he he

pracując w magro, powinieneś wiedzieć że VW w 4x4 jest bardzo ciężko znaleźć , a audi słynie z napędu Q i co 5-e auto na Q

Opublikowano

przestać się napinać :grin:

Opublikowano
kumpel miał na sprzedaż,a ja wrzuciłem je na forum:wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

fany ale w dislu:facepalm:

i ośka :facepalm::decayed:

odezwał się , całe życie ośką śmiga

niestety :whistling:

he he

pracując w magro, powinieneś wiedzieć że VW w 4x4 jest bardzo ciężko znaleźć , a audi słynie z napędu Q i co 5-e auto na Q

dobre B5 1.TDI w Q - znaleźć to wręcz niemożliwe, przy B6, B7 czy B8 pewnien podobnie :kwasny:

Jak szukałem 4 lata temu, to przez 3 miesiące nie znalazłem żadnego, godnego uwagi :wink:

Fakt jest taki, że z VW jest jeszcze ciężej.... :decayed:

Opublikowano

spokojnie ....to Q wcale nie jest takie fajne.....tylko przez nie jest gorzej....spalanie...kilogramy v max ,przyśpieeszenie...

no chyba ,że jest ślisko i obok jest ośka :grin:

Opublikowano

ale hamuję tak samo jak ośka na lodzie :grin::grin::grin:

Opublikowano

Ważne że rusza lepiej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.