Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurde, trzeba chyba już lato wrzucać na samochód :whistling:

Jedynie poranki z przymrozkami :kwasny:

Na Gliwickich już jest sporo lansiarzy na letnich :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kurde, trzeba chyba już lato wrzucać na samochód :whistling:

Jedynie poranki z przymrozkami :kwasny:

Na Gliwickich już jest sporo lansiarzy na letnich :D

na Kato preferujemy bezpieczeństwo :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Na gliwicach nawet rodzinne busy śmigają już na glebie i rotorach ... :-)

Opublikowano

ze3yma7e.jpg

Zlot miłośników letniego ogumienia :)

Opublikowano
ale ruda jest fana:naughty:

Ruda ma na fejsie 1001 drobiazgów ... :D

Opublikowano

co tam z wieczorka

kurde, trzeba chyba już lato wrzucać na samochód :whistling:

Jedynie poranki z przymrozkami :kwasny:

Na Gliwickich już jest sporo lansiarzy na letnich :D

na Kato preferujemy bezpieczeństwo :decayed:

właśnie

PS. stanley kiedy wkładasz lato , może pierw u mnie przymierzymy :naughty:

Opublikowano
co tam z wieczorka
kurde, trzeba chyba już lato wrzucać na samochód :whistling:

Jedynie poranki z przymrozkami :kwasny:

Na Gliwickich już jest sporo lansiarzy na letnich :D

na Kato preferujemy bezpieczeństwo :decayed:

właśnie

PS. stanley kiedy wkładasz lato , może pierw u mnie przymierzymy :naughty:

możemy, koła mam w robo :wink:

Opublikowano
tvp2 transporter:naughty:

te A8 :slina::whistling:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

co tam z wieczorka
kurde, trzeba chyba już lato wrzucać na samochód :whistling:

Jedynie poranki z przymrozkami :kwasny:

Na Gliwickich już jest sporo lansiarzy na letnich :D

na Kato preferujemy bezpieczeństwo :decayed:

właśnie

PS. stanley kiedy wkładasz lato , może pierw u mnie przymierzymy :naughty:

możemy, koła mam w robo :wink:

to co w poniedziałek podjechać :whistling: masz na nich opony :naughty:

Opublikowano

możesz podjechać, mam kpl koła :wink:

Opublikowano

pajda nie dałem rady ogarnąć tematu,w tym tygodniu postaram się poprawić:grin:

zdrówko:decayed:

Opublikowano
możesz podjechać, mam kpl koła :wink:

no to będe :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

pajda nie dałem rady ogarnąć tematu,w tym tygodniu postaram się poprawić:grin:

zdrówko:decayed:

:facepalm:

no cóż poczekam ...

Opublikowano

Rezacze

Opublikowano
Rezacze

jest i kolejny :decayed:

Opublikowano

no na pewno

oni zawsze co weekend coś robią

a ja od dłuższego czasu stoję w miejscu a co weekend zapowietrzam się bąbelkami z browarów

Opublikowano
Opublikowano

fajnie przyciemnione szyby, tak bym chciał u siebie w B5, ew ciut jaśniej :kox:

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

no i tarcza hamulcowa ładnie wypełnia koło :kox:

Opublikowano

suchar :wink:

Opublikowano

true...

poza tym: miałem ją :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.