Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mysłowice w natarciu :decayed:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

ps. To co, z uwagi na pogodę - dzisiaj spot pod silesią

:hi:

Nawet dobrze bo do pracy mam na noc :kwasny: i miałbym wyrzuty sumienia że nie byłem na kiełbasce :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

My odpadamy. Audi w serwisie :doh:

Opublikowano

Będę! To będzie mój pierwszy raz :)

Opublikowano

stanley z sg ostatniego ;)

se9udepy.jpg

Opublikowano

Dzięx za spota! Nowym i starym. :wink:

Opublikowano

dzięki za spota :hi: kebab ostry :kox:

Opublikowano

Wujek Bogdan również dziękuje za spota! :) Do następnego! :wink:

Opublikowano

podziękował panowie i panie :wink:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

a więc tak samochodzik dalej rozgrzebany

lakiernik spaprał sprawę kolor ni w ząb nie pasuje jest inny i tyle :facepalm:

i teraz chcąc zrobić jeszcze raz czyli pod kolor życzy sobie ponownej zapłaty :kwasny:

jak nie urok to ........

jak tam po spociszonie zaś obżeraliście się kebabami :whistling:

w zatorze będziecie wyglądać jak wieloryby :grin:

Opublikowano

jak ewidentnie spierdolił robotę, to niech poprawia :whistling:

Opublikowano

to mu to wyperswaduj

powiedział że robił to na pale po vinie

mógł mi powiedzieć że są jakieś odcienie i próbkę mojego lakieru potrzebuje to bym mu nawet drzwi dał

ale nic mi nie mówił - skąd miałem wiedzieć

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

pajda jak z tą sobotą ???

Opublikowano

Dziękówa za spota:wink: pozdro do następnego,.... człowiek przyjedzie na pierwszego spota serią i kompleksów się nabawi tylko, same s-line i s4 hehehe:wink:

Opublikowano
to mu to wyperswaduj

powiedział że robił to na pale po vinie

mógł mi powiedzieć że są jakieś odcienie i próbkę mojego lakieru potrzebuje to bym mu nawet drzwi dał

ale nic mi nie mówił - skąd miałem wiedzieć

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

pajda jak z tą sobotą ???

jak zobaczę to twoje wozidło to pogadamy

Opublikowano

Jutro będę je miał wieczorem jak się ogarnę to czwartek rano jestem u ciebie

Opublikowano

dzięki Pajda za LEDy :wink:

Opublikowano
jak ewidentnie spierdolił robotę, to niech poprawia :whistling:
:good:
to mu to wyperswaduj

powiedział że robił to na pale po vinie

mógł mi powiedzieć że są jakieś odcienie i próbkę mojego lakieru potrzebuje to bym mu nawet drzwi dał

ale nic mi nie mówił - skąd miałem wiedzieć

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

pajda jak z tą sobotą ???

No nie wierzę że nie dobieramy jeszcze przy pomocy wzorników o których kiedyś mówiliśmy. :kwasny:
Dziękówa za spota:wink: pozdro do następnego,.... człowiek przyjedzie na pierwszego spota serią i kompleksów się nabawi tylko, same s-line i s4 hehehe:wink:
:wink: Przyjedziesz jeszcze kilka razy i się zacznie... pomysły itd. :whistling::naughty:

Pomożemy. :decayed:

Opublikowano

Widze że spot sie odbył ja dopiero po 10 godzinach tyrania zwrocilem do domu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

dzięki Pajda za LEDy :wink:

:friends:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.