Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzięki za namiary podzwonię, kobicie we francuskim wynalazku c2 trzaska się :)

łeeee było od razu pisać, że do francuza...to nikt by nie podał namiarów :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak byś potrzebował ją zdemontować to pisz Pw

Opublikowano

Co tu tak cicho? Wszyscy walą już do ryja? :grin:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z wieczornego spaceru - trzeba było zmęczyć materiał :decayed:

Opublikowano
Ja właśnie wróciłem z wieczornego spaceru - trzeba było zmęczyć materiał :decayed:

mój gad jeszcze walczy, ok godzinę tu zrobiłem pierwsze podejście, wszystko było by ok gdyby w momencie gdy odkładałem małą do łóżka nie wróciła mama...i c**j do d*py, do teraz fisiuje po chacie ja się już od tego odciąłem, myk kielon po 5-ciu?6-ciu dniach odwyku ?

ale ulga :decayed:

Opublikowano
:decayed: No i wszystko wraca do normy. :decayed:
Opublikowano

:sarcastic:

no a jak a jutro gryll i dopiero wtedy porządne K.O a w niedzielę od 10 siłka i basen :kox:

ps :kwasny:Pany jaki będzie koszt pomalowania zderzaka tył, listew s-line/s4 i lotki to nie są duże elementy ale wiem że i tak to trochę wyjdzie :eusathink:

Opublikowano

Ja jutro też cos chlapnę bo dziś w robo. :kwasny:

Co do malowania to zalezy gdzie będziesz to robił? :wink4: 300 za element musisz liczyć :whistling: Masz już jakiegoś fachowca?

Opublikowano
Ja jutro też cos chlapnę bo dziś w robo. :kwasny:

Co do malowania to zalezy gdzie będziesz to robił? :wink4: 300 za element musisz liczyć :whistling: Masz już jakiegoś fachowca?

nie mam ale, że co każda listwa po 300, lotka 300 i zdesio 300 kaman to by wyszło jakieś 1800 zeta :yeah:

moja cena to 200 za listwy, 100 za lokę i 300 za zderzak - wg mnie uczciwa cena :whistling:

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

Nie no za komplet listw jak za jeden element no i lotkę może mniej policzy. :wink4:

Opublikowano
Ja jutro też cos chlapnę bo dziś w robo. :kwasny:

Co do malowania to zalezy gdzie będziesz to robił? :wink4: 300 za element musisz liczyć :whistling: Masz już jakiegoś fachowca?

moja cena to 200 za listwy, 100 za lokę i 300 za zderzak - wg mnie uczciwa cena :whistling:

tak to mniej więcej musisz liczyć

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

dwa tyg urlopu czas zacząć :JC_fan:

Opublikowano

:hi:

Siema chlory, ja niestety nocka... ale po trza się uśpić, kolesi mi blok ocieplają, a i pewnie z kosiarkami też wpadną... Ech.

Opublikowano

Akjam, dzisiaj znowu byłem w yugo grillu - pycha :kox:

Opublikowano

Nie rób mi smaka teraz! Jutro podjadę! :kox:

Opublikowano

czwartykielonmyknara jutrojadęzranawięcbezpatosu :grin:

Opublikowano
Nie rób mi smaka teraz! Jutro podjadę! :kox:

dzisiaj wziąłem łagodne, też za***iste :kox:

Opublikowano
czwartykielonmyknara jutrojadęzranawięcbezpatosu :grin:
No nie ma co szaleć. :wink4::decayed:
Nie rób mi smaka teraz! Jutro podjadę! :kox:

dzisiaj wziąłem łagodne, też za***iste :kox:

:slina:
Opublikowano
czwartykielonmyknara jutrojadęzranawięcbezpatosu :grin:

ja tak mam ciodziennie, życie curva....... :kox:

Opublikowano
:grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.