Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pajda - link w podpisie poprawiony. ;) a sprezyny najprawdopodobniej wleca gdzies za ~2 tygodnie, jak bede sie za rozrzad zabieral to pasowaloby to od razu zaaplikowac, zeby moja myslala, ze poszedlem do garazu wlasnie tylko robic rozrzad, bo poki co robie tak zeby sie nie dowiedziala (choc i tak pewnie zauwazy i odczuje, jak tylko zobaczy auto lub sie nim przejedzie) ;)

Pany jak uruchomic emotki, jak pisze z telefonu, wchodze w WIECEJ OPCJI, ale niema tam tego okienka EMOTIKONY (a jak siedze na kompie to to jest) ?!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

w telefonie musisz uustawić widok komputerowy

Opublikowano

No to tak tez mam:

p3w6sfnm.jpg

Opublikowano

Pajda jedziemy dziś na kebsa???

Opublikowano

Haaa widze, ze moje ludzie - ja bylem wczoraj. :D

Opublikowano

witam panowie :hi:

czy w pobliżu Katowic, znajdę jakiegoś człowieka, który zajmuje się naprawą fisów?

Opublikowano

Pisz do Multisa w sprawie fisa :wink:

KoJ@K możesz z nami uderzyć na SGL :naughty:

A kebs dobry :slina:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

dzięki za info :banan:

Opublikowano

Koziol992 poszlo pw.

Te najchudzszy z chudych. Jedzieta w góry czy nie...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema chlory! Szykujecie się już na ŁYKend? :naughty:

Opublikowano

Pisz do Multisa w sprawie fisa :wink:

KoJ@K możesz z nami uderzyć na SGL :naughty:

A kebs dobry :slina:

Ja mogę jechać na kebaba do KATO

Opublikowano

pajda - link w podpisie poprawiony. ;) a sprezyny najprawdopodobniej wleca gdzies za ~2 tygodnie, jak bede sie za rozrzad zabieral to pasowaloby to od razu zaaplikowac, zeby moja myslala, ze poszedlem do garazu wlasnie tylko robic rozrzad, bo poki co robie tak zeby sie nie dowiedziala (choc i tak pewnie zauwazy i odczuje, jak tylko zobaczy auto lub sie nim przejedzie) ;)

Pany jak uruchomic emotki, jak pisze z telefonu, wchodze w WIECEJ OPCJI, ale niema tam tego okienka EMOTIKONY (a jak siedze na kompie to to jest) ?!

:hi:

Jak wymieniłem kierownicę na trójramienną to moja tylko zauważyła że znaczek w środku jest chromowany więc jest szansa że się nie skapnie :grin:

Najwyżej powiesz że tyle waży i auto poszło w dół delikatnie :grin:

Opublikowano

:grin:


Moja też nie zauważa :D ale za to młody mnie zawsze sprzedaje :facepalm:

Opublikowano

Skąd ja to znam, właśnie zamawiałem tunel poliftowy i już dziewczyny pytają się czy mama wie o tym. Dostały czekoladę ale powiedziały że ją zachowają ale mamie i tak powiedzą :facepalm:

Opublikowano

:facepalm: ach te kobiety :grin:

Opublikowano

Najgorsze że ta starsza to cała mama, nie dość że wygląda jak ona, zachowuje się jak ona to jeszcze ma ten sam charakter :facepalm:

Opublikowano

:grin::lol:

Opublikowano

Eee nie, to u mnie zas moja wszystko zauwaza. Kiedys skrecilem gwint o chyba ~ poltora centa, a moja jak podjechalem to do mnie tekst "obnizales cos znowu". ;)

A gadka na temat wagi kobiet - chyba nie trzeba mowic, jak przewaznie sie koncza. :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.