Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dokładnie nie ma rezania za free :facepalm:

a stary już miał plan - BEX + program + pałku bez djengu + całkowity koszt 4k :grin:

no nic zostanie avj :wink:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

człowiek co dzień uczy się coś nowego

święta wóda do odcinki póki można

Nowy Rok - Nowe Życie :kox:

ps. Dwa razy wiecej wódy dwar razy mniej snu :kox:


jeszcze jutro K.O i basta :grin:

Opublikowano

ja dokładnie nie ma rezania za free :facepalm:

a stary już miał plan - BEX + program + pałku bez djengu + całkowity koszt 4k :grin:

no nic zostanie avj :wink:

To u mnie wyszło lepiej niż planowałem :decayed:
Opublikowano

ja dokładnie nie ma rezania za free :facepalm:

a stary już miał plan - BEX + program + pałku bez djengu + całkowity koszt 4k :grin:

no nic zostanie avj :wink:

To u mnie wyszło lepiej niż planowałem :decayed:

czyli starczyło na dwie gały po drodze :)

taką kapę mogę rozbić co miesiąc :grin:

zdupiam narko :hi:

Opublikowano

psyt i spać, jutro do robo :kwasny:

Opublikowano

Zdrowie i do spania bo jutro wolne i lenistwo...

Opublikowano

jeszcze raz psyt :ph34r:

Opublikowano

ja dokładnie nie ma rezania za free :facepalm:

a stary już miał plan - BEX + program + pałku bez djengu + całkowity koszt 4k :grin:

no nic zostanie avj :wink:

To u mnie wyszło lepiej niż planowałem :decayed:

czyli starczyło na dwie gały po drodze :)

taką kapę mogę rozbić co miesiąc :grin:

zdupiam narko :hi:

Hehe...ja w innym celu targowałem....no ale jak kto woli :decayed::wink: .....
Opublikowano

Coś nie tak z linkiem...;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Esa nie ma 340 psów ?

Mieszane opinie są o tych silnikach...aczkolwiek patrząc na kolor można by zapomnieć o tych opiniach :decayed:....o tych złych :grin:

Opublikowano

Wyebiste fotele ma,limitowana edycja :grin:

:hi:

Horneth na którą jedziesz na Tychy?

Opublikowano

:hi:

Esa nie ma 340 psów ?

Mieszane opinie są o tych silnikach...aczkolwiek patrząc na kolor można by zapomnieć o tych opiniach :decayed:....o tych złych :grin:

a jakie są opinie ? póki co czytałem tylko dobre :wink:

Opublikowano

:hi:

Esa nie ma 340 psów ?

Mieszane opinie są o tych silnikach...aczkolwiek patrząc na kolor można by zapomnieć o tych opiniach :decayed:....o tych złych :grin:

a jakie są opinie ? póki co czytałem tylko dobre :wink:
Spalanie :(
Opublikowano

:hi:

Esa nie ma 340 psów ?

Mieszane opinie są o tych silnikach...aczkolwiek patrząc na kolor można by zapomnieć o tych opiniach :decayed:....o tych złych :grin:

a jakie są opinie ? póki co czytałem tylko dobre :wink:
Spalanie :(

ile to łyka gazu ?

Opublikowano
:hi: pochwalony
Opublikowano

:hi:

Esa nie ma 340 psów ?

Mieszane opinie są o tych silnikach...aczkolwiek patrząc na kolor można by zapomnieć o tych opiniach :decayed:....o tych złych :grin:

a jakie są opinie ? póki co czytałem tylko dobre :wink:
Spalanie :(

ile to łyka gazu ?
Nie wiem...nie jeździłem :(.....aż się boję myśleć ile może wciągnąć ...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.