Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt

dobrze gadasz tyskie :drinks:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Opublikowano

Panowie potrzeba mi ori Windows 7 home premium

Posiada ktoś

Opublikowano

Panowie potrzeba mi ori Windows 7 home premium

Posiada ktoś

Jaką wersję, pod jakiego laptopa? 64/32 bit? Z kluczem/bez, obraz/pendrive ??? :kox:

Opublikowano

na dyskietkach :decayed:

Opublikowano

no to psyt jeszcze jedno :D

Opublikowano

multis klucz mam ze swojego kompa ale nie mam plyty

pod lapka 64bity

za jasna cholere nie moge reklam usunąć google juz ze 3 dodatki wegług firefoxa zainstalowałem i dalej wyskakuja

Opublikowano

Jeśli nie znajdziesz to jutro wrzuce na chomika

Teraz w robo transfer kiepski. Jaki lapek?

Opublikowano

multis klucz mam ze swojego kompa ale nie mam plyty

pod lapka 64bity

za jasna cholere nie moge reklam usunąć google juz ze 3 dodatki wegług firefoxa zainstalowałem i dalej wyskakuja

reklama dźwignia handlu

Opublikowano

multis klucz mam ze swojego kompa ale nie mam plyty

pod lapka 64bity

za jasna cholere nie moge reklam usunąć google juz ze 3 dodatki wegług firefoxa zainstalowałem i dalej wyskakuja

Po koleii: COMBOFIX / adwcleaner z tej strony : http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

Potem YAC http://www.yac.mx

Na koniec MBAM http://www.malwarebytes.org/mwb-download/var4/

Tylko z tych stron co podałem, nie żadne instalki/softoniki

Daj zrzut ekranu z panelem sterowania : dodaj usun programy

powiem co usunąć...

Opublikowano

:whistling::slina:

Opublikowano

multis klucz mam ze swojego kompa ale nie mam plyty

pod lapka 64bity

za jasna cholere nie moge reklam usunąć google juz ze 3 dodatki wegług firefoxa zainstalowałem i dalej wyskakuja

adblock.... ? próbowałeś ?

to psyt :wink:

Opublikowano

multis klucz mam ze swojego kompa ale nie mam plyty

pod lapka 64bity

za jasna cholere nie moge reklam usunąć google juz ze 3 dodatki wegług firefoxa zainstalowałem i dalej wyskakuja

adblock.... ? próbowałeś ?

to psyt :wink:

Tylko zatuszuje reklamu , komp będzie mulił, zainstalował gada jakiegoś....

Opublikowano

stanley z czego ty masz ten net? jaki ty tam masz transfer ??

dziś wziołem do testów z play 4g lte :decayed:

http://www.speedtest.pl/test/101283185

zrób no testa u siebie

Opublikowano

Aha... Psyyyt

Kawa w robo :facepalm:


stanley z czego ty masz ten net? jaki ty tam masz transfer ??

dziś wziołem do testów z play 4g lte :decayed:

http://www.speedtest.pl/test/101283185

zrób no testa u siebie

LTE???? :OMG:

Tyle to bez LTE...

Opublikowano

Aha... Psyyyt

Kawa w robo :facepalm:

stanley z czego ty masz ten net? jaki ty tam masz transfer ??

dziś wziołem do testów z play 4g lte :decayed:

http://www.speedtest.pl/test/101283185

zrób no testa u siebie

LTE???? :OMG:

Tyle to bez LTE...

tak to juz na przedmieściach że ledwo co zasięg 3g łapie :kwasny:

Opublikowano

Aha... Psyyyt

Kawa w robo :facepalm:

stanley z czego ty masz ten net? jaki ty tam masz transfer ??

dziś wziołem do testów z play 4g lte :decayed:

http://www.speedtest.pl/test/101283185

zrób no testa u siebie

LTE???? :OMG:

Tyle to bez LTE...

tak to juz na przedmieściach że ledwo co zasięg 3g łapie :kwasny:

Przeca P4 łapie sieci wszystkie, włącz roaming krajowy izobacz np. na T-mobile

Opublikowano

stanley z czego ty masz ten net? jaki ty tam masz transfer ??

dziś wziołem do testów z play 4g lte :decayed:

http://www.speedtest.pl/test/101283185

zrób no testa u siebie

podaj stronę na której robiłeś test

ja mam z t-mobile

Opublikowano

stanley z czego ty masz ten net? jaki ty tam masz transfer ??

dziś wziołem do testów z play 4g lte :decayed:

http://www.speedtest.pl/test/101283185

zrób no testa u siebie

podaj stronę na której robiłeś test

ja mam z t-mobile

SPEEDTEST.PL

Opublikowano

101287267_wrapnxx.png


Pajda,wezmę go jutro do Ciebie (neta :decayed: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.