Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psssyyt piwerko w Zakopcu :beer:

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...

chyba zajob hehe

Opublikowano

to dzisiaj psyt :wink:

Opublikowano

Psyt :)

Opublikowano

Pajda dzięki za chwile czasu spędzonego przy Szkodzie :decayed:

Cytrynówka ćwiortka cyk :naughty:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...
chyba zajob hehe
Kaj na wakacje?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...
chyba zajob hehe
Kaj na wakacje?

Wysłane z taboreta G3

A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem

Edytowane przez diman

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...
chyba zajob hehe
Kaj na wakacje?

Wysłane z taboreta G3

A nie wiem jeszcze Bułgaria chodzi mi po głowie ale nie wiem
My szukamy w górach. Pod kątem dzieci. Masz jakąś miejscowke?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...
chyba zajob hehe
Kaj na wakacje?

Wysłane z taboreta G3

A nie wiem jeszcze Bułgaria chodzi mi po głowie ale nie wiem
My szukamy w górach. Pod kątem dzieci. Masz jakąś miejscowke?

Wysłane z taboreta G3

zakopiec- mam fajna nie drogo miejscowe

Opublikowano

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...
chyba zajob hehe
Kaj na wakacje?

Wysłane z taboreta G3

A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem

Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... :wink:

Opublikowano

Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... :wink:

:hi: nawet nie było czasu dzisiaj zapodać kapelusza :facepalm:

Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...

chyba zajob hehe

Kaj na wakacje?

Wysłane z taboreta G3

A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem

Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... :wink:

No my mamy urlopy początek sierpnia zmień i jedziemy razem

Edytowane przez diman

Opublikowano

żeś zacytował.... :grin:

Opublikowano

Ale podupcyłem te cytowanie heh

Opublikowano

apropos CHorwacji, wolę we wrześniu: mniej ludzi, mniej korków po drodze, niższe ceny o ok 20-30% :wink:

Opublikowano

apropos CHorwacji, wolę we wrześniu: mniej ludzi, mniej korków po drodze, niższe ceny o ok 20-30% :wink:

U kaski był problem z urlopem dostała ultimatum początek lipca albo sierpnia to wzięła to drugie heh

Ty bo Kaśka mi tu mówi ze może przerobić na wrzesień trzeba pomyśleć jak coś hmmm

Opublikowano

apropos CHorwacji, wolę we wrześniu: mniej ludzi, mniej korków po drodze, niższe ceny o ok 20-30% :wink:

U kaski był problem z urlopem dostała ultimatum początek lipca albo sierpnia to wzięła to drugie heh

Ty bo Kaśka mi tu mówi ze może przerobić na wrzesień trzeba pomyśleć jak coś hmmm

to pewnie :kox:

Opublikowano

apropos CHorwacji, wolę we wrześniu: mniej ludzi, mniej korków po drodze, niższe ceny o ok 20-30% :wink:

U kaski był problem z urlopem dostała ultimatum początek lipca albo sierpnia to wzięła to drugie heh

Ty bo Kaśka mi tu mówi ze może przerobić na wrzesień trzeba pomyśleć jak coś hmmm

Też polecam koniec sierpnia aalbo początek września. Tak jak Stan mówi... Byłem 3 razy i było super! :good:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

:hi:

gdzie jedziemy na wakacje ? :D

Opublikowano

:hi:

gdzie jedziemy na wakacje ? :D

chorwacja :D tylko nie wiem czy moje pudło tam dojedzie :grin:

Pajda dzięki za chwile czasu spędzonego przy Szkodzie :decayed:

Cytrynówka ćwiortka cyk :naughty:

:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.