Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

202773664-w988-h741.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

202773664-w988-h741.jpg

ta jest również ładna wręcz pasuje do b6 :)

Siema z wieczora

Cały dzień w rozjazdach! :angry: Jutro też robo!

ja mam L4 od 24 lutego do...już się powoli kończy...24 kwietnia...27 badania i do robo następnego dzionka...coś czuję, że bd ciężko :facepalm:

Opublikowano

audi_a4_ava_bepo_ba3910_hans1.jpg

Opublikowano

dobra spadam :lazy:

:hi:


audi_a4_ava_bepo_ba3910_hans1.jpg

he...??

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

BTW

Kto zrobi mi taki wydech ? :jerk:

audi1556p_weswesr.png

Opublikowano

Leży u mnie w garażu taki :wink4:

Opublikowano

Leży u mnie w garażu taki :wink4:

za wiela mi go zamontujesz ? :wink:

Opublikowano

Tylko musialbys z dokladką się pobawić ale też leży... :naughty:


Leży u mnie w garażu taki :wink4:

za wiela mi go zamontujesz ? :wink:

Ja nie zamontuje ale znam takich co by to zrobili >decayed:

Opublikowano

Tylko musialbys z dokladką się pobawić ale też leży... :naughty:

Leży u mnie w garażu taki :wink4:

za wiela mi go zamontujesz ? :wink:

Ja nie zamontuje ale znam takich co by to zrobili >decayed:

jesteś pewny, że w B5 ? :naughty:

Opublikowano

Ogladacie TVN teraz? Qr... Ludzie to se żyją. :kox::naughty:


Tylko musialbys z dokladką się pobawić ale też leży... :naughty:


Leży u mnie w garażu taki :wink4:

za wiela mi go zamontujesz ? :wink:

Ja nie zamontuje ale znam takich co by to zrobili >decayed:

jesteś pewny, że w B5 ? :naughty:

No jak widać na fotce powyżej da się. :decayed:

Opublikowano

BTW

Kto zrobi mi taki wydech ? :jerk:

audi1556p_weswesr.png

miał taki wydech koleś z forum z Zawiercia - ten co pobił jakiegoś forumowicza na SCP

jak dla mnie bajka - zwłaszcza w B5 gdzie nie wychodziło to w serii w zadnym modelu

tylko u Ciebie się straci efekt - masz czarne auto

o tu ale widzę, że troszku lipniej to wyszło u niego przejrzyj pierwszy post tam masz foty

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/120484-abdulot-projekt-skoncziny-fura-sprzedana/?hl=abdul

Opublikowano

BTW

Kto zrobi mi taki wydech ? :jerk:

audi1556p_weswesr.png

miał taki wydech koleś z forum z Zawiercia - ten co pobił jakiegoś forumowicza na SCP

jak dla mnie bajka - zwłaszcza w B5 gdzie nie wychodziło to w serii w zadnym modelu

tylko u Ciebie się straci efekt - masz czarne auto

o tu ale widzę, że troszku lipniej to wyszło u niego przejrzyj pierwszy post tam masz foty

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/120484-abdulot-projekt-skoncziny-fura-sprzedana/?hl=abdul

nic by się nie straciło :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

pajdajak cyfry z przebiegu ?

Bo ja sie nie obijałem dziś ...

dde078a14244adb80fde501360bb1ed6.jpg

A zostało jeszcze

652f140e6488b1b9ab3dfdc2c47b2fd8.jpg

:D

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

pajdajak cyfry z przebiegu ?

Bo ja sie nie obijałem dziś ...

dde078a14244adb80fde501360bb1ed6.jpg

A zostało jeszcze

652f140e6488b1b9ab3dfdc2c47b2fd8.jpg

:D

ile masz obr/min przy 150km/h ?

Opublikowano

....

0b37dfd39e63e4d3b46253338b159c26.jpg

9202481344d536adee4432bef8e7b41b.jpg

Ze średnią...

+50 ;)

f857b7ada05c810546996e700f3abbf6.jpg

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

u mnie mam równo 3000 obr/min

Opublikowano

Też dobrze ;)

Psyt :) w końcu :)

Opublikowano

Ja spadam i dziękuję wszystkim za życzenia :wink::hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.