Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

aaaa i nie zapominajmy o tym, że szukamy audi bo przyzwyczaiło nas do wygody, do dobrego spasowania i jakości materiałów, że nic tam nie trzeszczy nie piszczy itp. ... nie jeden nowy samochód po roku użytkowania trzeszczy jak jakaś stara obora....

:good:
W audi płacisz za znaczek nie zapomnij o tym
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

aaaa i nie zapominajmy o tym, że szukamy audi bo przyzwyczaiło nas do wygody, do dobrego spasowania i jakości materiałów, że nic tam nie trzeszczy nie piszczy itp. ... nie jeden nowy samochód po roku użytkowania trzeszczy jak jakaś stara obora....

:good:
W audi płacisz za znaczek nie zapomnij o tym
Eeee no Pajda nie przesadzaj. Napewno jakość idzie w parze z ceną :cool: A to że trzeba zapłacić za wyposażenie więcej niż w innych autach to już inna sprawa. :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

aaaa i nie zapominajmy o tym, że szukamy audi bo przyzwyczaiło nas do wygody, do dobrego spasowania i jakości materiałów, że nic tam nie trzeszczy nie piszczy itp. ... nie jeden nowy samochód po roku użytkowania trzeszczy jak jakaś stara obora....

:good:
W audi płacisz za znaczek nie zapomnij o tym
Eeee no Pajda nie przesadzaj. Napewno jakość idzie w parze z ceną :cool: A to że trzeba zapłacić za wyposażenie więcej niż w innych autach to już inna sprawa. :wink4:
Zobacz jaka jest jakość w b8 a np b6 według mnie b8 ma gorsza

BTW Kto dziś będzie ?

Opublikowano

Nie porównuję Audi vs Audi tylko Audi vs inne marki. :wink4:

Czy tak jest jak mówisz? Nie neguje ale dalej jestem zdania że Audi i samochody z wyższej półki są warte swojej ceny.

Ja dzisiaj nie dam rady bo niestety do robo. :zemdlal:

Opublikowano

:bry:

aaaa i nie zapominajmy o tym, że szukamy audi bo przyzwyczaiło nas do wygody, do dobrego spasowania i jakości materiałów, że nic tam nie trzeszczy nie piszczy itp. ... nie jeden nowy samochód po roku użytkowania trzeszczy jak jakaś stara obora....

:good:
W audi płacisz za znaczek nie zapomnij o tym
Eeee no Pajda nie przesadzaj. Napewno jakość idzie w parze z ceną :cool: A to że trzeba zapłacić za wyposażenie więcej niż w innych autach to już inna sprawa. :wink4:

inaczej...za golasa trzeba zapłacić więcej niż za innego golasa z innej marki ;)

Opublikowano

BTW Kto dziś będzie ?

"pajda" daj na pw tel do siebie. Siedzicie po kebsach i nigdy nie wiem gdzie.... to tyrkne jak będę w Katowicz w tym czasie.

:bry:

aaaa i nie zapominajmy o tym, że szukamy audi bo przyzwyczaiło nas do wygody, do dobrego spasowania i jakości materiałów, że nic tam nie trzeszczy nie piszczy itp. ... nie jeden nowy samochód po roku użytkowania trzeszczy jak jakaś stara obora....

:good:
W audi płacisz za znaczek nie zapomnij o tym
Eeee no Pajda nie przesadzaj. Napewno jakość idzie w parze z ceną :cool: A to że trzeba zapłacić za wyposażenie więcej niż w innych autach to już inna sprawa. :wink4:

inaczej...za golasa trzeba zapłacić więcej niż za innego golasa z innej marki ;)

Dla mnie AQDI to przyjemność z patrzenia (jak wstanę rano idę do garażu... jezu ale mom fajną furkę) i jeżdżenia (piczki gołe na ekranie MMI :dance: oraz nigdy nie doceniany wzrok przechodniów)

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Ja jak coś mogę wpaść

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

To będzie ktoś czy od razu Petra? Bo u mnie krucho z czasem

Opublikowano

:facepalm: a tu ciągle kłótnie o autach,o d*pach byście Po gadali :grin:

mini_thank_you.jpg


Mnie nie będzie siedzę w kraju pedała :grin:

:hi:

Opublikowano

BTW Kto dziś będzie ?

"pajda" daj na pw tel do siebie. Siedzicie po kebsach i nigdy nie wiem gdzie.... to tyrkne jak będę w Katowicz w tym czasie.

:bry:

aaaa i nie zapominajmy o tym, że szukamy audi bo przyzwyczaiło nas do wygody, do dobrego spasowania i jakości materiałów, że nic tam nie trzeszczy nie piszczy itp. ... nie jeden nowy samochód po roku użytkowania trzeszczy jak jakaś stara obora....

:good:
W audi płacisz za znaczek nie zapomnij o tym
Eeee no Pajda nie przesadzaj. Napewno jakość idzie w parze z ceną :cool: A to że trzeba zapłacić za wyposażenie więcej niż w innych autach to już inna sprawa. :wink4:

inaczej...za golasa trzeba zapłacić więcej niż za innego golasa z innej marki ;)

Dla mnie AQDI to przyjemność z patrzenia (jak wstanę rano idę do garażu... jezu ale mom fajną furkę) i jeżdżenia (piczki gołe na ekranie MMI :dance: oraz nigdy nie doceniany wzrok przechodniów)

człowieniu...ja to rano wolę na Żonę popatrzeć niż na tego niebieskiego paścia :polew:

Opublikowano

:D

Opublikowano

:facepalm: a tu ciągle kłótnie o autach,o d*pach byście Po gadali :grin:

mini_thank_you.jpg

Mnie nie będzie siedzę w kraju pedała :grin:

:hi:

dziwne ..wklejasz d*pę ...a mówisz o pedale :doh::shock3::eusathink:....chcesz nam coś powiedzieć ? :P:grin:

Opublikowano

d*pa na rozluźnienie atmosfery :naughty:

Tlumacze: pedał=włoch :grin:

Opublikowano

człowieniu...ja to rano wolę na Żonę popatrzeć niż na tego niebieskiego paścia

:buahaha:

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

d*pa na rozluźnienie atmosfery :naughty:

Tlumacze: pedał=włoch :grin:

kręcą Cię makaroniarze ? :naughty:

Opublikowano

:facepalm: a tu ciągle kłótnie o autach,o d*pach byście Po gadali :grin:

mini_thank_you.jpg

Mnie nie będzie siedzę w kraju pedała :grin:

:hi:

Wymiana zdać i poglądów rzec by można
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.