Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Super chłopaki zajefajny pomysł szkoda że mnie nie będzie niestety mój 8 miesięcy maluch niestety jest bardzo wymagający i żona po całym dniu z nim jest wykończona a później ja przejmuje obowiązki. Więc jak narazie obejdzie się tylko smakiem
  2. Dzieje się cos dziś??
  3. Hejka ?
  4. Siemka Ludziska ?
  5. Cześć ludziska czy działa już tpatalk
  6. No u mnie też jest d*pa z tapatalkiem
  7. Zgadza się jechałem Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale za to wiązka bose była Oki bo od Ciebie:-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  9. Hej Ludziska :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  10. Również gratulacje Majki. Mój się urodził 27 ale nie było okazji wrzucić na forum Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  11. Hejka Ludziska Przedstawiam Kamila nowego klubowicza :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  12. Racja zmywałem Tyskie brudy :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  13. Hejka Ludziska :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  14. Siemka Ludziska :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  15. Hejka :-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  16. Hejka:-) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  17. Jeszcze pytanie czym różnią się te pływaki i czy zbiornik z anglika podejdzie czy trzeba kombinować. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  18. No Oki ale pompka przeciez zostaje moja i przewody również tym bardziej że mam skrzynię 6 biegów tak jak jest u dawcy Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  19. Ludziska pytanie może dla Was banalne. Więc liczę ma szybką odp. A mianowicie mam do kupienia całe Q z anglika czy bez problemu podejdzie to do europekczyka. Anglik jest 1.9 awx i ja mam 1.9 awx. Czy wszystko będzie pasować bez problemu. Począwszy od sprzęgła i skończywszy na tyle. Do tego pompa abs itp. Z gory dzięki i czekam na odp Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  20. Dobry ludziska Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  22. Zapodaj tym tematem bo na tapatalku to ciężko ogarnąć Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I tak ma być Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego zrzucić możesz bez problemu a nawet możesz wrzucić bieg bez sprzęgła pod warunkiem że masz odpowiednie obroty silnika do danego biegu no i oczywiście odpowiednią szybkość Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.