Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mam naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego lepiej jeździć starym b6 naciepane z kalkulatora S7
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zgadza się :-) naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć ludziska :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć:-) naciepane z kalkulatora S7
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie mam pytań skąd takie stwierdzenie chyba ze masz golasa to się zgodzę. A poza tym żadne mody nie maja sensu bo wlozysz więcej niż później odzyskasz. Ale tu u nas pasjonatów to się nie liczy bo to hobby i lubimy to robić i wolimy zostać przy swoim aucie a coś dołożyć. naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Koza to mało powiedziane. Ale przód jest prawie na glebie bo dokładkę założył hehe naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdro dla wszystkich co byli. naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ostatnio ori czujniki wywalilem na śmietnik bez sensu to jest lepiej sprawdzić sobie samemu naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Ucho u mnie też już naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że pogoda do bani naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wpadnę pewnie naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obsługa kliny to masz 50 zł do tego jak byś chciał ozonowanie to nasz dodatkowo 20zl. Jeśli nie brakuje czynnika to masz cały koszt. Jeśli brakuje to 100gr jest w cenie a za każde następne masz 10zl. naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Mega dobrze to wygląda a co Masz z tylu naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Do wzięcia ale bez opon naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota :-) naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba było dzwonić naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę za 20 minut naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też wpadnę ale raczej po 19 naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Hejka masz może zdjęcie górnego okucia z przodu i jak to masz poukładane??? naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
400zl za robote wiecej nie :-) naciepane z kalkulatora S7
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zgadza się [emoji41] naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Ja dodasz gazu chodzi lżej czy dalej tak samo ciężko naciepane z kalkulatora S7 Zawartość dodana 1 minute later Jeśli tak jest to znaczy że pompa siada:-( naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzueki za miłego choć nie co krótkiego spota. Ale możliwe że zobaczymy się Bukowinie naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczyj panie kolego :-) chyba jeszcze za zima :-) naciepane z kalkulatora S7