Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Znajomy to miał kupę kasy trzeba wywalić bo dał chyba z 2 tys i miał auto na dobę ale z limitem kilometrów nie mógł zrobić więcej niż 250kmnaciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry panocki w końcu po pracy dziś można browara otworzyć Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Wyślij mi proszę na pw twój nr :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja po swapie miałem oba IC z 2.5TDi, podstawowym problemem jest to iż IC z 2.5TDI ma jedno wejście do góry i trzeba robić to na silikonach tuningowych, oraz kolejnym i chyba o wiele większym problemem jest to iż IC z 2.5TDi ma aż dwa wyjścia na dole. U mnie gdzie pas przedni mam dalej z 2.5TDi to akurat nie był problem, ale u posiadaczy oryginalnego 1.9TDi oznacza to dość dużą rzeźbę z silikonami.Zatem gra nie warta świeczki, lepiej na prawdę zainwestować w IC z BRD, bądź FMIC, które wcale nie musi być duże i widoczne, można założyć z 2.0/3.0 TDi i wcale nie rzuca się w oczy, a daje o nie lepsze rezultaty niż podwójne SMIC, dla tego u mnie IC z 2.5TDi leżą w garażu i się kurzą Dzięki kolego za konkretna odp naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
dlatego pytam o icek z 2,5 czy ktos zakladał niz kombinowac z centralnym tym bardziej ze nie podoba mi sie to
-
B6 DIVISION
Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???
-
Spoty Katowice i okolice
Napewno tego chcesz? Żebyś potem ino odpalił dziada po myciu Myjnia zawada mysłowice Umyje ci jeśli chcesz tylko żeby temp była przynajmniej 10 stopni bo tak to nie ma sensu naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja tak jak widać nie dotarłem teraz z roboty jestem dopiero. Tak że wszystkim wesołych i pogodnych świat :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja się zamelduje raczej :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spotka i kebsa x2 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez kolo 19 może będę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ciężko myślę ale może wpadnę naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nie ma kto poduszki do sprzedania ?? Pod taką kiere naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdybyś miał "kłatro" to byś się cieszył na widok tego białego gówna Pucek ja nie ma Q a o tak się ciesze byle by nie odśnieżali dróg.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.naciepane z GT-I9195 Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol Masz racje. Gates to jest pakowacz ciśnie rolki itp od innych marek tylko paski ma swoje które niestety ale nie są najlepszej jakość. Zresztą remontowalem parę silników z urwanym paskiem gates.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Wada lakieru i ekokodzy czyli lakier wodno rozcieczalny. Na przełomie 2001 do 2003 jeśli ktoś ma lakier nie metalizowany prędzej czy po niej ma ten problem. U mnie było to samo w tej chwil jest na całym aucie nowy lakier. mam ten sam lakier jaj coś ly3c naciepane z GT-I9195 Nie zgodze sie. Mialem audi z 2004 roku tez czerwien LY3J i tez musialem malowac blotniki bo klar zszedl. Wczoraj przyjechala do mnie b72005r z tym samym kolorem i zderzak blotnik i drzwi placki bez klaru. Da rade cos z tym zrobic zeby klar tylko polozyc czy trzeba malowac cale elementy?Pisałem że plus minus nie ważne z jakiego roku ważne ze nie metalizowany lakier. Ale ogólnie w tych latach stosowali lakiery takie a nie inne i pod wpływem słońca się odparzal i tak się dzieje porostu i tyle. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Wada lakieru i ekokodzy czyli lakier wodno rozcieczalny. Na przełomie 2001 do 2003 jeśli ktoś ma lakier nie metalizowany prędzej czy po niej ma ten problem. U mnie było to samo w tej chwil jest na całym aucie nowy lakier. mam ten sam lakier jaj coś ly3c naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to chyba ze tak ale jak będzie mi się nudzić to skocze naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jadę jutro zobaczyć naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Oki to jutro tam będę a od której do której naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Hejka apropo zimy :-) mi niestety brak czterolapa strasznie :-( Ale na razie jesienne :-) naciepane z GT-I9195 Co to za wystawa jutro też jest naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jasne heh oni i kebab naciepane z GT-I9195