Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze wiesz ze jeśli chodzi o markę to tema rzeka i każdy leje to co ma sprowadzone. Wszyscy ci napiszą lej motula itp. A ja jestem zdania że po co przepłacać naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taki który spełnia normę naciepane z GT-I9195
  3. Dobre dobre Tesco i dobre wycieraczki hehenaciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam odblysnik potrzebuje naciepane z GT-I9195 No taa i sam odblysnik jest tez inny w s4 ?? Tez jest inny ale ze zwykłego idzie włożyć ale nie leży tak jak trzeba naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam odblysnik potrzebuje naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl Problem taki ze potrzebuje do s4naciepane z GT-I9195 no dobra ale odbłysnik sam w sobie chyba jest tak samo zamontowany z tyłu na dwa zaczepy czy nie... zrób fotke swojego Niby ten sam ale jednak jest inny bo oglądałem naciepane z GT-I9195
  7. Prawda imprezowo :-)naciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rychu a nie lepiej parę zeta dołożyć i kupić nowe?ja dwa lata temu kupiłem depo i dalej są jak nowe Znajdź mi depo pod s4 to kupię od razu i nie będę kombinować naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl Problem taki ze potrzebuje do s4naciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska mamy kogoś od chromowania potrzebuje odblysniki w halogenach zrobić na nowo naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeżdżę na bixie od kilkunastu miesiecy i nie mam żadnych problemów. Dopiero w weekend zakładam samopoziomowanie, mimo ze graty leżą i czekają na założenie od stycznia [emoji38] Widomo że spryski by się przydały, ale na wszystko przyjdzie czas, nie musisz od razu wszystkiego kupować i zakładać. A według mnie warto zainwestować w lampy, o wiele bezpieczniej czuje się na drodze gdy jadę wieczorem [emoji4]Wysłane z jabłka Bix z soczewka b8 świeci a jeśli nie masz z soczewka b8 to dużo lepiej świeci zwykły xenon przerabialem to wszytko naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra kolego fajnie to wygląda tylko jak z długimi ??? Bo przy normalnej żarowe są nadal mimo ze mam światła do jazdy dziennej naciepane z GT-I9195
  13. Żyję :-)naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Przygotuj lampy i jedz do jakiegos zakladu niech ci prysna odpowiednim bezbarwnym. Ten w sprayu pewnie szybkoschnacy jakis i mozliwe ze przez to sie tak zrobiloPodeślij to do mnie zrobię ci fronty i będziesz miał nawet filtr UV naciepane z GT-I9195
  15. Ja może się też dokulam czas pokaże naciepane z GT-I9195
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odwiez do mechanika i niech robi w końcu zapłaciłeś za to co ci robił. naciepane z GT-I9195
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie bo zderzak od s4 jest w całości naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam w etce poszukaj naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do kupisz ale już nie pamiętam ile płaciłem coś koło 80zl za sztukę ale to było jakiś czas temu naciepane z GT-I9195
  20. Artur jak klima działa ??naciepane z GT-I9195 Właśnie do końca nie jestem pewny Bo jak go zgaszę to nie działa .... Tak powinno być ? Mówiłeś , że teraz już zawsze będzie działała No to coś spiepszylem heh naciepane z GT-I9195
  21. Artur jak klima działa ??naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam zrobione 400tys i tez nie czekam bo to nie ma sensu naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ile jedziesz ta obwodnica 300 km z prędkością maksymalna auta to wtedy owszem musisz studzic ale jak ty jedziesz 5 minut i palujesz auto to jest brednia żeby coś takiego robić nie ma najmniejszego sensu naciepane z GT-I9195
  24. Arturoo widziany 18:40 w swd kolo szpitala :-) do zobaczenia w sobotę :-) naciepane z GT-I9195
  25. Dla mnie to dalej nic nie warte bmw do którego nawet nie wpakujesz dwuch walizek żeby gdzieś pojechać. No chyba ze na tylne siedzenia :-) naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.