Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma czujników z tyłu. A skoro przód nowy sprawdź wiązkę naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Jak coś to pisz naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
W zależności od pompek chodzi o to co jest zaznaczone w kółku jedna są proste a drugie ze skosami naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Do tego musisz mieć niestety czujniki jeśli chcesz to zrobić dobrze. Co do odległości mogę w poniedziałek ci napisać a mierzy się je od płaskiej powierzchni gdzie wchodzi wiązka naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Musisz mieć czujnik zegarowy przede wszystkim żeby złapać zero na walku czyli najwyższy punkt tłoka. I potem ustawiasz pompki poluzniasz kontrę i dokrecasz śrubę imbusowa do pierwszego wyczuwalnego twardego oporu. I od tego momentu wracasz 180 stopni lub 225 proponuje 225. naciepane z GT-I9195 Na pompkach uszczelki wszystkie wymieniłeś do tego ta podkładkę co się zgniata przy dokręcaniu tez?? I pamiętaj żeby same pompki przykrecic z odpowiednią siła. Czyli 12nm i 270stooni naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Który rok masz auta naciepane z GT-I9195 Bo albo 180 stopni albo 225 ja ustawiam na 225 silnik nie pracuje twardo naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tylko propozycja nic więcej naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miszel wspominał coś o jakieś wypasionej B7 dla niego. Może to właśnie ta Bierz moja :-)naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Zawsze trzeba ustawiać do tego nowe śruby które odciągaja wtryski naciepane z GT-I9195 Czujnik zegarowy i ustawiasz do tego zerknij na grzybki jakie są ale tak czy tak jak kupisz kpl uszczelek to ta są nowe. Koszt kpl to masz między 30 a 40zl na jedną pompkę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Navi plus to masz 400zl a też bardzo fajne juz gra naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nie ma znaczenia podpięcie kostki od pasów do grzania dupek ,sam mam odpięte i grzanie działa bez problemu Podejmij komp i sprawdź jaka temp ma siedzenie kierowcy. U mnie jest podobnie mam zwarty czujnik który pokazuje że ma 120 stopni no i siedzenie dzięki temu nie grzeje :-(naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nie pasuje jak większość taka mają. Z tym ze te Alu będzie czerwone w zamszu naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oh so myślałem że też dawałeś do obszycia to nie ma tematu Nie nie to nowka sztuka z s3naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Secio ładnie ale nie chciałeś tych boków w perforowanej skórze Dobre pytanie myślę że chyba najlepiej do biura Za taj cenie co kupiłem gdzieś to mam czy perforowana czy nie tym bardziej ze gałkę mam też gładka a obszyc zawsze można naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam taką też dotarła naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dokładnie są bo też mam naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez bym wpadł opic nowa kiere ale pewnie będę w robocie siedział do 21 naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Opuść to jeszcze niżej ja mam przód 61 a tył 61.5 i jest dobrze naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja bym wpadł coś zjeść naciepane z GT-I9195 Jest ktoś w ogóle naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Musze zrobić jakieś dobre zdjęcia naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Seves nawet nią jechałes. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Racja diman ja jestem w ten weekend do niedzieli do 20 w robocie od 8 dziś naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez bym chętnie wpadł ale ciężko będzie jutro ciężki dzień. A tak poza tym zapraszam na rajd Mikolowski będę jeździł jako zabezpieczenie naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piękna i cena też pewnie piękna.Z czego to jest? Udało się wyrwać za 450zl wiec brałem bez zastanowienia naciepane z GT-I9195 Nie inna od gościa u mnie z okolic naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do mnie też dziś kiera wpadła :-) nówka sztuka naciepane z GT-I9195