Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Jakiś nr lub jak to wygląda ?? Gdzie szukać ?? Przy ori sprężynach to było na pewno nr mogę napisać w poniedziałek naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Na górę z tym ze jeszcze musisz do nich mieć tą gumę co trzyma sprężyne tak jak by bo ten element jest płaski nie ma siedziska na sprężyne naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Można by zrobić coś fajnego , pytanie ilu by było chętnych ?Ja bym był bardzo chętny zwykle czarne z chromowanym napisem b6 devision w wersji 3d ładnie by wyglądało naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
W zwykłej lampie się przestawia z tego co kojarzę.naciepane z GT-I9195 Pany mamy może ramki devision pod tablicę ??? naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Jeśli o te mu chodzi to tylko nożyk i rwac naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Wiem te szare jak drzwi otworzysz które idą przez całą długość progu naciepane z GT-I9195 Je się wysowa naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Te listwy się wysówa kolego naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Które listwy boczne dolne czy te co są w połowie drzwinaciepane z GT-I9195 Jeśli chcesz kupić coś takiego to raczej dołożyć będziesz musiał z 7 tyśnaciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Wywal gaz będzie pewnie spokój naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Focus też nie... a ogień z d*py i radio zbędne... Pięknie to chodziło... Przyspieszenie może nie jest niewiadomo jakie ale gokart niemożliwy...Naciapane z Z2 Gdzie to idzie poupalac i za jaki $naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pisz do Hammera pewnie ma naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
i taka i taka . A robisz może? Aaaa i ma ktoś namiarów na tanie końcówki ulter?? Ja nie bawię się w takie coś. Ale ostatnio kolega przerabial i płacił kolo 3tys ale części miał naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przyjedz do Wodzisławia sl tam będzie sporo osób z którymi będzie można pogadać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Sama przekładka czy z częściami naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Rozbierz wyczyść nasmaruj wszystkie sfoznie smarem do hamulców. Sprawdź czy przewody gumowe nie masz popękanych. A jeśli to nie pomoże szukaj w podcisnieniu. A może po prostu kończą się klocki.naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ktoś dziś może na rower naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Crtvvvgggt naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Zamontować lepiej w lampkę naciepane z GT-I9195 Jeśli nie chcesz się bawić w ori kamerę naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Przekaźnik to najprostszy sposób naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Serwis musi tak ustawić bo tak im pisze w instrukcji ale od roku 2003 ustawiamy się na 180 wcześniej na 225 silnik wtedy będzie chodził delikatniej naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Coś ty wymyślił za kont 225 ma być. A złapać go możesz kontomierzem naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Jak wymieniłeś grzybki to musisz regulować na 100% zresztą tak jak pisałem zawsze trzeba. Jak masz nowe grzybki nie dawaj starych tylko kup nowe śruby regulacyjne żebyś miał komplet nowych rzeczy. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taka usterka to nie usterka. naciepane z GT-I9195