Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i spoko naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło nie będziesz czasem w kato jutro Niestety nie jak chcesz to przyjedz do mnie weźmiemy z mojegonaciepane z GT-I9195 daj adres kaj to trzeba by podjechac i w jakich godzinach ?A jutro to cały dzień jak coś naciepane z GT-I9195 No to zobaczę czy jest sens jechać 60 km w jedna stronę czy nie taniej będzie kupić czujnik za 115 złNo w sumie tak ale bym najpierw sprawdził czy to jest powód naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło nie będziesz czasem w kato jutro Niestety nie jak chcesz to przyjedz do mnie weźmiemy z mojegonaciepane z GT-I9195 daj adres kaj to trzeba by podjechac i w jakich godzinach ?A jutro to cały dzień jak coś naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło nie będziesz czasem w kato jutro Niestety nie jak chcesz to przyjedz do mnie weźmiemy z mojegonaciepane z GT-I9195 daj adres kaj to trzeba by podjechac i w jakich godzinach ?Do swierklan byś musiał podjechać możesz dziś nawet naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło nie będziesz czasem w kato jutro Niestety nie jak chcesz to przyjedz do mnie weźmiemy z mojego naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie to jeden i te sam czujnik wes na podmiane od kogoś bo on spełnia 2 funkcje naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na tej rurze plastikowej przy ścianie grodziowej naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupić zderzak s4 i masz gotowenaciepane z GT-I9195
  9. Chcesz to bierz moje naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
  10. Sorry że dopiero teraz ale miałem szybki tydzień i jeszcze szybszy weekend w zatorze olaboga[emoji14] Wiesiu, sprawdziłbyś jak wygląda u mnie dolot? konkretnie przed puszka z filtrem powietrza - powietrze do puchy powinno iść 2 kanałami a jeden z nich jest otwierany przyciskiem w kierownicy - możesz podrzucić szkic jak to wygląda? Dzięki Jesteś w pl ???naciepane z GT-I9195 Rysiu ja jestem Chyba ze o Wiesia chodzi O ciebie chodzilonaciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak podejda naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mamy takie coś. Możesz wrzucić. naciepane z GT-I9195
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, właśnie te.Jutro Ci napisze Oki naciepane z GT-I9195 Dzięki wielkiePoszło pw zobacz czy masz naciepane z GT-I9195
  14. Ja od razu mówię że odpadam bo z mistrzostw świata WRC będzie mi ciężko przyjechać. Gratulacje jeszcze raz Majkel. PS. resztę zdjęć będziesz miał na mailu naciepane z GT-I9195
  15. Ja bym wpadł dziś tez ale Tomasz dal mi takie zadanie ze będę siedział do 23 w robocie naciepane z GT-I9195
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, właśnie te.Jutro Ci napisze Oki naciepane z GT-I9195
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To do przodu potrzebujesz do tego spoilera tak ??? naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten plasticzek w przy nadkoku naciepane z GT-I9195
  19. Meczyk w domu produkcja start 23:45 Tomi pw poszlonaciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej nie naciepane z GT-I9195
  21. Sorry że dopiero teraz ale miałem szybki tydzień i jeszcze szybszy weekend w zatorze olaboga[emoji14] Wiesiu, sprawdziłbyś jak wygląda u mnie dolot? konkretnie przed puszka z filtrem powietrza - powietrze do puchy powinno iść 2 kanałami a jeden z nich jest otwierany przyciskiem w kierownicy - możesz podrzucić szkic jak to wygląda? Dzięki Jesteś w pl ???naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko aso jeśli po roku nie ma ci zejść chrom ze znaczka. Koszt z tego co kojarzę nie cała 100zl naciepane z GT-I9195
  23. Ja tez juz w drodze wiec nie wezmę naciepane z GT-I9195
  24. Oki dzięki naciepane z GT-I9195
  25. Ja tez może wpadnę dajcie namiar gdzie ta dolinka naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.