Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żadna polerka tylko umyte i zwykły wosk z sonaxa w postaci atomizera. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany dzięki wielkie za przybycie. Juz zapraszam na weselnego grila co do terminu jeszcze ustalimy. Tak żeby większości z was pasowało. Jeszcze raz wielkie dzięki :-) w moim Angeli imieniu. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A co ci się dzieje rozpadło się czy nie działa poprawnie czyli np zatarta geometria naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Coś na poprawę humoru :-) naciepane z GT-I9195 Sorry za jakość naciepane z GT-I9195
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zgadza się :-)naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
A my twoja wątrobę. Pamiętasz tam o mnie ??naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zrób co ze zderzakiem bo wygląda tak jakbyś środek zderzaka zgóbił naciepane z GT-I9195 Ale.co? bo nie kumam tak jest ori... Tylko rejestracja wyleciała....fakt faktem.zderzak do odmalowania... Mnóstwo odprysków i jedno otarcie ale tak jest ori...więc nie wiem co zaklejać...Naciapane z Z2 Po prostu ori jest tak zrobiony choćbyś każdy z bmw zaliczał co drugi krawężnik naciepane z GT-I9195 Przydała by się tam jaka dokladka naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zrób co ze zderzakiem bo wygląda tak jakbyś środek zderzaka zgóbił naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Bmw masz tanie przecież tylko exploatacja droga. A nie ważne jaka kupisz czy z 90 roku czy z 2008 środek taki sam nic się nie różni. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Daj ty spokój z passatem wnętrze tam jest obrzydliwe jeszcze ten plastik czasem malowany masakra. Wole stara b6 jeździć naciepane z GT-I9195
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kto dziś leciał na Wisłę kolo 18:20 widziany w Pawłowicach kolo uniwaru? ? naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Sam ogarne naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Spoko nie ma problemu dziś juz będę czyscił i z lakierem tez coś spróbuję zrobić naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To pewnie tego tez nie pamiętasz ze na tapicerce mam odbite twoje ręce a nie wspomnę już o rysach na masce i boku auta :-(naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Kaju po rozebraniu wszystkiego jest już zamontowany TURZOL :-) ta korekta lakieru czy jak to nazywasz się przyda szczególnie po wczoraj jak pół auta mam porysowane przez Twoje lapy a już nie wspomnę o tapicerce :-( naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Uchwyt mam tylko to mocowanie co od strony wewnętrznej tunelu środkowego naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Na parkingu pod blokiem. naciepane z GT-I9195 a Ty jak tam, wszystko gra? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Na razie tak dziś tylko powtórka z rozrywki w poszukiwaniu uchwytu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Na parkingu pod blokiem. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Daj znać co i jak bo bym może dziś przyjechał naciepane z GT-I9195 Dobrze to wygląda i świeci mega ja ostatnio to wyprobowalem naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
O której będziesz do turzola uderzał? ?naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
a ten wiecznie na bajerce https://youtu.be/sjZ_s3EeSwA Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Spoko zadzwonię do turzola zobaczę co da się zrobić naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Musze najpierw ją przeprowadzić będę brał się za to od poniedziałku naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Do mnie wpadnij połączymy twoja wiązkę naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Co masz w swoim aucie? A do 2.0 tdi dpf ma być 5w30 czy 5w40 czy coś innego Z mobila ma być 5w30 ESP naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
To co klient chce do siebie leje od zawsze mobila naciepane z GT-I9195