Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Przyjrzyj się u mnie gdzie dopiero jest te przetloczenie naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
U dawmaga kupisz Oki felgi i takie co będą lewe i prawe tylko kup sobie oems ładniejsze według mnie bo nie mają tego przetloczenia z przodu tylko z tyłu i oponę wkłada się od tyłu felgi a nie od przodu dzięki temu nikt ci nie porysuje rantu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ale akurat te felgi mi się nie widzą już lepiej te.. http://allegro.pl/nowe-felgi-988-turbo-pasujace-audi-a4-a6-a8-18-i5690355734.html Te są Oki widziałem na żywo tylko jest jeden mały problem nie ma prawych i lewych wiec ramiona z jednej strony pójdą do przodu auta a z drugie będą do tylu auta wiec troszkę nie fajnie.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Secio no pięknie jest lecz 18 to opcja max,nie ukrywam ze boli mnie ze bede musial kupic kolo 8jMajac teraz 9 wolałbym zostac na 8,5 taki kompromis,tylko ze te fejki nie sa w takim rozmiarze. Ps. australijska produkcja "pdw" http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6054356735 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Spoko tak wyko wysłałem żebyś wiedział jak to wychodzi przy tego typu wymiarach naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Tak wygląda 19/9.5 et 45 z 3 mm dystansem z przodu jest to samo bez dystansu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Kupujesz i zakładasz to co ci się podoba a nie jakie ma wymiary naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym wpadł ale musze zostać dziś w donu ze z względu na wczoraj. A kebs chodzi po głowie jak nie wiem. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Sama gumę kup i wymień juz u siebie też wymieniałem naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to nic innego nie pozostaje jak szukać silnika skoro już 2 tłoki no i tak jak mówisz może być pełno rys naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trudno i tak już jadę naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pretor jeśli mam coś doradzić to zrobił bym tak rozebral bym to żeby być w 100% pewny ze to tłok. I wówczas szukał silnika a jeśli się okaże że to coś innego to wtedy mały remont. Bo to ze nie ma kompresji na jednym nie znaczy ze zaraz tłok szlag trafił. :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie tak kiery jeszcze bo za 20 minut bym wyjeżdżał ?? naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedzie ktoś z moich okolic. Bo ja nie dam rady mam dziś 2 skrzynie do remontu i musze przysiedziec naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chyba też :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nieźle masakra jakaś naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Jak bym tyle kasowal klientów to bym już jeździł nowa S4 naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Płyn plus robota między 100 a 150naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Max 150zl więcej nie przynajmniej u mnie naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Mówili obniz auto obniz a potem takie rzeczy naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Albo z zamka albo z klamki jeśli masz pakiet światło naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Uszczelka plus planowanie uszczelniacze na zawrach i prowadzenia zaworow. Obiady zapowietrzony układ chłodzenia ubytek pyłu przez zbiornik. Po odpowietrzeniu po kilku dniach efekt taki ze auto przestaje grzać. naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Głowica zaczęła puszczać wiec trzeba było zrobić. naciepane z GT-I9195
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Bo świeżo po remoncie a poza tym auto jeździ dziennie 100km naciepane z GT-I9195 Znacznie lepiej :-) naciepane z GT-I9195