Treść opublikowana przez secio84
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
No to ustaw pompki naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Ustaw pompki. Za każdym razem kiedy co kolwiek robisz tego typu ustawia się pompki a skoro wymieniał popychacze i panewki to dużo rzeczy się zmienia. Do tego sprawdź ustawienie rozrządu czy jest na 0 na zimnym i na ciepłym ewentualnie na -1 :-)naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Możesz benzyna ale to nic nie da preparat do mycia silników i karcher wtedy zbiornik będzie czysty naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak tylko jak masz taki syf w zbiorniku to termostat będzie wyglądał podobnie chodziło mi o to żeby go wyczyscic naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bez problemu sobie poradzisz wyczyść zbiornik i kup odkamieniacz wypuśc to świństwo nalej nowej wody z odkamieniaczem potem zagrzej auto. Pozniej wypusc wszystko i nalej płynu. Di tego proponuje sprawdzić termostat czy czasem w ogóle jest jeszcze jeśli jeździło to na wodzie :-)naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dobrze widzę to śmierdzi mi głowica naciepane z GT-I9195 Albo zamiast płynu była sama woda naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry :-) Czyje to ktoś coś kojarzy??? http://allegro.pl/kierownica-audi-s3-a3-tt-tts-multifubkcja-jak-nowa-i6134146862.html naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
B7 i B8Mam na sprzedaż multi z poduszka gdybyś szukał. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Z czego masz ta Kiere daj fotonaciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
ja mialem przez 9 lat co potrzebujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spotka. Miron fajnie to masz :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam ludziska u mnie zaczyna padać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez o 19 nie szybciej jeśli przyjadę naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Spoko naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Znajomego diagnosty mam i gadał ze ma wejść ustawa ale kiedy nie wiem. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Będzie w każdym aucie musiało to być spełnione naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Zacznie przeszkadzać jak zaczną sprawdzać normy spalania obowiązkowo. Każdy będzie szukał katalizatora naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jedzie naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja juz mam b6 mam już prawie 7 lat i pewnie kolejne 7 będę jeździł znając życie naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo daj znać chętnie przygarne Q na zimę :-)naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Źle żeś poukladal mi 4 19 wchodzą do bagażnika naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
W moim wątku masz foty nie chce tu zaśmiecać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Przetloczenie jest od strony ramiona a nie od strony wewnetrznej kola naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Te co linka podeslalem od dawmac-a wygladaja tak samo ,mowie o przetloczeniu.Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Tak wyglądają tak samo z tym ze ja mam oems a te co teraz sprzedaje to nie wiem co to jest. I ja kupowałem 2 lata temu naciepane z GT-I9195 Chodzi mi o te popatrz uważnie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6076966168#thumb/1 naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No Panie[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Chcesz to można się gdzieś zgadać i sobie zobaczysz jak to wygląda na żywca daleko nie ma :-)naciepane z GT-I9195 Z kąd jesteś?Gdzie i za ile brales koło? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Ja Rybnik. Koło brałem z sycowa 3700 naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No Panie[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Chcesz to można się gdzieś zgadać i sobie zobaczysz jak to wygląda na żywca daleko nie ma :-)naciepane z GT-I9195