Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowionka dla kolegi z B6 kombi ST9099E ;-) musisz częściej w góry wpadać ;-) dobra jazda do Milowki :-)

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć :hi:

Quwa miało być pięknie a wyszło jak zawsze i weekend w Hanowerze uj trafił :facepalm:

Helmuty drogi pozamykali

Pozdrowionka dla kolegi z B6 kombi ST9099E ;-) musisz częściej w góry wpadać ;-) dobra jazda do Milowki :-)

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli czarny awant to Jaro.Co tydzień lata do Milówki bo rodzice tam mieszkają :wink:

Opublikowano

Jeżeli czarny awant to Jaro.Co tydzień lata do Milówki bo rodzice tam mieszkają


Tak dokładnie czarny avant :D To żebym wiedział to bym go po prosił żeby nie wysyłał ramek, a sam bym odebrał od niego :P
Opublikowano

Siema z wieczorka ludziska!

Muszę się pożalić! :decayed: Dostałem ostrzeżenie za podbijanie wątku w dziale sprzedam... Nie do wiary! :facepalm: Moderatorzy wiedzą co robią to nie ma co dyskutować! :wink4:

ALe to widać bardzo poważne ostrzeżenie bo w związku z tym jestem moderowany przez 15 dni... :facepalm:

Czytając czasem wypowiedzi wulgarne, chamskie teksty w niektórych wątkach to się zastanawiam czy rzeczywiście i Nasze forum nie zaczyna być upolityczniane jak media, etc. skoro tamci nie dostają ostrzeżeń a ja je dostałem! :polew:

P.S. Info do moderatorów: Edytowałem post (skasowałem dwukropka na końcu posta) bo brzydko wyglądało wg mnie! :wink4:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

:grin:


psyt :wink:

Opublikowano

Także tego... :decayed::decayed:

Nie pogadamy normalnie bo KAŻDY mój post jest umieszczony w kolejce moderacyjnej - ale swoją drogą jak to ładnie nazwano! Fiu fiu... :grin:

Co tam z wieczorka?

Opublikowano

to psyt :wink:

PS. Felgi w poniedziałek idą do malowania :) teraz jeżdżę wygodnie na 17" :)

Opublikowano

Psyt pany

Akjam zgodzę się z tobą,rrobi się masakra :facepalm:

Opublikowano

pyrsk :)

akjam ...Tyś jes Łobuz jeden :D


Siema z wieczorka ludziska!

Muszę się pożalić! :decayed: Dostałem ostrzeżenie za podbijanie wątku w dziale sprzedam... Nie do wiary! :facepalm: Moderatorzy wiedzą co robią to nie ma co dyskutować! :wink4:

ALe to widać bardzo poważne ostrzeżenie bo w związku z tym jestem moderowany przez 15 dni... :facepalm:

Czytając czasem wypowiedzi wulgarne, chamskie teksty w niektórych wątkach to się zastanawiam czy rzeczywiście i Nasze forum nie zaczyna być upolityczniane jak media, etc. skoro tamci nie dostają ostrzeżeń a ja je dostałem! :polew:

P.S. Info do moderatorów: Edytowałem post (skasowałem dwukropka na końcu posta) bo brzydko wyglądało wg mnie! :wink4:

nabroiłeś i tyle ....

Opublikowano

im dłużej jeżdżę tą słabą benzyną, tym bardziej tęsknię za starym, poczciwym, nieźle się odpychającym dieslem :grin:

Bęzie trzeba iść w moc szybciej niż myślałem :facepalm:

dzisiaj ścigałem się z VW Polo :facepalm::grin::grin:


A dzisiaj tekst mojego Ojca :

- zrobiłeś już chipa ?

- nie

- to dlaczego tyle czekasz ?

:grin::grin::grin:

Opublikowano

1.0 CI dopiekł? :D

Opublikowano

1.0 CI dopiekł? :D

musiało tam siedzieć coś większego :grin:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Psyt pany

Akjam zgodzę się z tobą,rrobi się masakra :facepalm:

No a Ty też coś miałeś jakąś akcje?

pyrsk :)

akjam ...Tyś jes Łobuz jeden :D

Siema z wieczorka ludziska!

Muszę się pożalić! :decayed: Dostałem ostrzeżenie za podbijanie wątku w dziale sprzedam... Nie do wiary! :facepalm: Moderatorzy wiedzą co robią to nie ma co dyskutować! :wink4:

ALe to widać bardzo poważne ostrzeżenie bo w związku z tym jestem moderowany przez 15 dni... :facepalm:

Czytając czasem wypowiedzi wulgarne, chamskie teksty w niektórych wątkach to się zastanawiam czy rzeczywiście i Nasze forum nie zaczyna być upolityczniane jak media, etc. skoro tamci nie dostają ostrzeżeń a ja je dostałem! :polew:

P.S. Info do moderatorów: Edytowałem post (skasowałem dwukropka na końcu posta) bo brzydko wyglądało wg mnie! :wink4:

nabroiłeś i tyle ....

Heh... :decayed:

Opublikowano

to psyt :wink:

PS. Felgi w poniedziałek idą do malowania :) teraz jeżdżę wygodnie na 17" :)

Gdzie będziesz malował? I które felgi?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

1.0 CI dopiekł? :D

musiało tam siedzieć coś większego :grin:
1.4 hehe
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.