Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

nie wiem czy te silniki nadają się do gazu

Opublikowano

nie wiem czy te silniki nadają się do gazu

Na forum jest taka furka i gosc sobie chwali

Możesz podejrzeć w moje auto, inne i tak jest insignia

Opublikowano

tam jest chyba inny silnik, 140PS

Opublikowano

ciężkie krowy :(

Opublikowano

tam jest chyba inny silnik, 140PS

1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km
Opublikowano
  • Autor

tam jest chyba inny silnik, 140PS

1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km

mój kumpel ma 2.0TQ i tylko trochę lepiej jedzie od mojego 140konnego diesla:V dopiero powyżej 80kph widać że ma wciul koni i widać że mocniej odchodzi ;) a 220kuni to powinno mnie nie być widać w lusterku już przy 100kph :P

Opublikowano

tam jest chyba inny silnik, 140PS

1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km

mój kumpel ma 2.0TQ i tylko trochę lepiej jedzie od mojego 140konnego diesla:V dopiero powyżej 80kph widać że ma wciul koni i widać że mocniej odchodzi ;) a 220kuni to powinno mnie nie być widać w lusterku już przy 100kph[emoji14]
Nie potrzebuje się napinać tylko tanio i wygodnie przemieszczać z punktu Ado B
Opublikowano
  • Autor

jak się przesiądziesz ze 170konnego Audi do 170konnego opla to nie wiem czy odczujesz komfort :D

Opublikowano

tam jest chyba inny silnik, 140PS

1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km

mój kumpel ma 2.0TQ i tylko trochę lepiej jedzie od mojego 140konnego diesla:V dopiero powyżej 80kph widać że ma wciul koni i widać że mocniej odchodzi ;) a 220kuni to powinno mnie nie być widać w lusterku już przy 100kph[emoji14]
Nie potrzebuje się napinać tylko tanio i wygodnie przemieszczać z punktu Ado B

Nikt tu nie ma na myśli napinania, walnij sobie jazdę próbną, tylko nie 2 kilometry a 20 po różnych drogach, stwierdzisz czy odpowiada Ci ten silnik i czy w środku jest dość komfortowo, wtedy nie będziesz musiał pytać co kto o tym myśli bo gdyby takie auta były bardzo fajne to np. Stasiu nie kupił by B7 a znacznie nowszego forda albo opla.

Sam w przyszłości zmienię na stare przedliftowe B8 ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

tam jest chyba inny silnik, 140PS

1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km

mój kumpel ma 2.0TQ i tylko trochę lepiej jedzie od mojego 140konnego diesla:V dopiero powyżej 80kph widać że ma wciul koni i widać że mocniej odchodzi ;) a 220kuni to powinno mnie nie być widać w lusterku już przy 100kph[emoji14]
Nie potrzebuje się napinać tylko tanio i wygodnie przemieszczać z punktu Ado B

Nikt tu nie ma na myśli napinania, walnij sobie jazdę próbną, tylko nie 2 kilometry a 20 po różnych drogach, stwierdzisz czy odpowiada Ci ten silnik i czy w środku jest dość komfortowo, wtedy nie będziesz musiał pytać co kto o tym myśli bo gdyby takie auta były bardzo fajne to np. Stasiu nie kupił by B7 a znacznie nowszego forda albo opla.

Sam w przyszłości zmienię na stare przedliftowe B8 ;)

stasiu bedac vip nie mógł sobie pozwolić na zmianę marki to po pierwsze, a po drugie on ni uznaje innej marki niż audi

Opublikowano

Uznaję. Ale pracując w vw byłbym głupi nie kupić czegos z grupy VAG ;)

Opublikowano

tam jest chyba inny silnik, 140PS

1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km

mój kumpel ma 2.0TQ i tylko trochę lepiej jedzie od mojego 140konnego diesla:V dopiero powyżej 80kph widać że ma wciul koni i widać że mocniej odchodzi ;) a 220kuni to powinno mnie nie być widać w lusterku już przy 100kph[emoji14]
Nie potrzebuje się napinać tylko tanio i wygodnie przemieszczać z punktu Ado B

Nikt tu nie ma na myśli napinania, walnij sobie jazdę próbną, tylko nie 2 kilometry a 20 po różnych drogach, stwierdzisz czy odpowiada Ci ten silnik i czy w środku jest dość komfortowo, wtedy nie będziesz musiał pytać co kto o tym myśli bo gdyby takie auta były bardzo fajne to np. Stasiu nie kupił by B7 a znacznie nowszego forda albo opla.

Sam w przyszłości zmienię na stare przedliftowe B8 ;)

stasiu bedac vip nie mógł sobie pozwolić na zmianę marki to po pierwsze, a po drugie on ni uznaje innej marki niż audi

Sranie w banie Pajda, pamietam jak przywiozłeś B6, najpierw zrobiłeś kozę bo chciałeś wygodne auto, a potem wróciłeś do gleby i koła, więc po co te ściemy że szukasz wygody, rób długie jazdy próbne i wtedy zdecydujesz co kupisz.

Opublikowano

Póki co nic nie kupuje do końca roku.

Opublikowano

Póki co nic nie kupuje do końca roku.

Masz rodzinkę. Na to trzeba patrzeć. Do A4 mieści mi się tylko wózek, łóżeczko i 3 chude torby. Trochę mały ten bagażnik w sedanie :(

Opublikowano

Koza...?? :facepalm: Wygoda...?? :facepalm:

Pajda...jo Cie prosza...chcesz wygodne auto to kup Se citroena, tam zaznasz komfortu i wygody, ale wtedy stwierdzisz, żeś jest dziadkiem. I nie wciskaj kitu, że opel jest wygodny itd. bo bez urazy tak zdupconego auta nie widziałem...środek choćby siekierką ciachany, to o niebo lepszy jest ford. Mam 2 znajomych co ma insignie i nie kupią drugi raz insigni. Bo...za ciężkie, źle sie prowadzi...tzn. strasznie podsterowne i strasznie mułowate 200koni swoim b5 z nimi robię co chce ;)...ale to tylko moje zdanie :)

I najważniejsze...pssyt :beer:

Edytowane przez Polko_V

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.