Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Już [emoji6]
Screenshot_20180402-213822.thumb.png.1974ce3a5bf8734b9a765f0103265ddc.png
To jest na szopienicach?
Opublikowano
Dzięki ,tylko nie wiem czy maść pomoże skoro ketanol ledwo co. Mam przepisane jakieś tabletki, ale to niezłe psychotropy na rozluźnienie mięśni. Jak wziąłem popołudniu jedną to ledwo dojechałem autem do domu. Czułem się naćpany jak nie wiem, drzemka dwugodzinna pomogła
Czy pomoże to nie wiem ale możesz spróbować maść naprawdę warta polecenia
Opublikowano
Teraz, pajda napisał:
18 minut temu, stanley napisał:
Dzięki ,tylko nie wiem czy maść pomoże skoro ketanol ledwo co. Mam przepisane jakieś tabletki, ale to niezłe psychotropy na rozluźnienie mięśni. Jak wziąłem popołudniu jedną to ledwo dojechałem autem do domu. Czułem się naćpany jak nie wiem, drzemka dwugodzinna pomogła

Czy pomoże to nie wiem ale możesz spróbować maść naprawdę warta polecenia

:)

Opublikowano
5 minut temu, pajda napisał:
25 minut temu, ucho.77 napisał:
Już emoji6.png
Screenshot_20180402-213822.thumb.png.1974ce3a5bf8734b9a765f0103265ddc.png

To jest na szopienicach?

Nikisz bardziej?

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Stasiu i co Ci stwierdzili?! 

Opublikowano

Hi :hi:

.....oprócz karku boli mnie teraz d*pa.

Już wiesz jak czuje się przeciętny pedał :grin: po igraszkach :polew:
Opublikowano

:polew:

Opublikowano
Hi :hi:



Już wiesz jak czuje się przeciętny pedał :grin: po igraszkach :polew:
Jaki wtajemniczony... :grin:


Zdrowie...
Opublikowano
Stasiu i co Ci stwierdzili?! 
Nic. Za kilka dni powinno przejść. Ja bym ten nfz i tą całą bogatą klite konowałów wysłał ponownie do Auschwitz.
Opublikowano
Hi :hi:



Już wiesz jak czuje się przeciętny pedał :grin: po igraszkach :polew:
Boję się pomyśleć jak czuje się ponadprzecietny ;)
Opublikowano
Nic. Za kilka dni powinno przejść. Ja bym ten nfz i tą całą bogatą klite konowałów wysłał ponownie do Auschwitz.


Nic się nie zmieni jeśli "góra" będzie obsługiwana przez szpitale kliniczne i wojskowe w razie jakiegokolwiek problemu zdrowotnego ... oni nie mają pojęcia stanley co to jest SOR , czy izba przyjęć ,na której Ty się znalazłeś.

Opublikowano
Jaki wtajemniczony... :grin:


Zdrowie...


Kmiń dalej :naughty::grin: ...














i nie bądź już taki zazdrosny :polew:
Opublikowano


Kmiń dalej :naughty::grin: ...














i nie bądź już taki zazdrosny :polew:
Ja tam wole nie zdobywać takich doświadczeń. Ale wierzę Ci na słowo ;)
Opublikowano

 

Nic się nie zmieni jeśli "góra" będzie obsługiwana przez szpitale kliniczne i wojskowe w razie jakiegokolwiek problemu zdrowotnego ... oni nie mają pojęcia stanley co to jest SOR , czy izba przyjęć ,na której Ty się znalazłeś.

 

Tak jest nie tylko w nfz. Powinniśmy brać przykład z Kanady. Tam są odpowiedni ludzi na odpowiednich miejscach. Prawo, przepisy są robione dla ludzi, a nie przeciwko ludziom [emoji6]

 

Opublikowano

Pisałem nie zazdrość :decayed:

Opublikowano
Pisałem nie zazdrość :decayed:
No nie ma czego... :grin:
Opublikowano
Tak jest nie tylko w nfz. Powinniśmy brać przykład z Kanady. Tam są odpowiedni ludzi na odpowiednich miejscach. Prawo, przepisy są robione dla ludzi, a nie przeciwko ludziom [emoji6] 

Nie oglądasz wiadomości ?
Nie widzisz co się dzieje ?
Prawo ?!?!?
Dla Ciebie ?
Nie spałeś przez 4 doby ?
:grin:
Obudź się Pan ;)
Opublikowano
No nie ma czego... :grin:

Czyli też jesteś wtajemniczony ? :naughty:



:grin:
Opublikowano

Nie oglądasz wiadomości ?
Nie widzisz co się dzieje ?
Prawo ?!?!?
Dla Ciebie ?
Nie spałeś przez 4 doby ?
:grin:
Obudź się Pan [emoji6]
Nie oglądam TV ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.