Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:
Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

rezacz :decayed:

a mi się żarnik spalił,

jak się w piątek zaczęło od 300zł mandatu to sie dupcy teraz po kolei :disgust:

Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

:decayed:

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

rezacz :decayed:

a mi się żarnik spalił,

jak się w piątek zaczęło od 300zł mandatu to sie dupcy teraz po kolei :disgust:

Ile taki żarnik kosztuje? :gwizdanie:
Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

B7 się nie chytam :tongue4:
Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

B7 się nie chytam :tongue4:

No bo to cza umić. :decayed:
Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

:decayed:

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

rezacz :decayed:

a mi się żarnik spalił,

jak się w piątek zaczęło od 300zł mandatu to sie dupcy teraz po kolei :disgust:

Ile taki żarnik kosztuje? :gwizdanie:

chiniol pewnie ok 30zł, ale jak to przeliczę na piwa to aż szkoda :confused4:

:polew:

Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

B7 się nie chytam :tongue4:

No bo to cza umić. :decayed:

:no: za dużo rzeczy się pier**li :polew:
Opublikowano

Bulczas a Ty wyjdź z tego działu "sprzedam" :tongue4:

Opublikowano

Bulczas a Ty wyjdź z tego działu "sprzedam" :tongue4:

:gwizdanie: nie ma mnie tam aktualnie :tongue4:
Opublikowano

Bulczas a Ty wyjdź z tego działu "sprzedam" :tongue4:

:gwizdanie: nie ma mnie tam aktualnie :tongue4:

aha, juz kupiłeś :decayed:

Opublikowano

Bulczas a Ty wyjdź z tego działu "sprzedam" :tongue4:

:gwizdanie: nie ma mnie tam aktualnie :tongue4:

aha, juz kupiłeś :decayed:

Nie ma narazie żadnych rarytasów :thumbdown:
Opublikowano

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

:decayed:

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

:naughty:

no co se chlopak dorobi :decayed:

rezacz :decayed:

a mi się żarnik spalił,

jak się w piątek zaczęło od 300zł mandatu to sie dupcy teraz po kolei :disgust:

Ile taki żarnik kosztuje? :gwizdanie:

chiniol pewnie ok 30zł, ale jak to przeliczę na piwa to aż szkoda :confused4:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to Dimek czteropak na spota i będzie :good: Oczywiście żartuje bo potem każdy mi przywozi czteropak :decayed:

spoko to mozemy sie umowic ze dostaniesz czteropak jak mi to wszystko profi podlaczysz :tongue4::decayed:

B7 się nie chytam :tongue4:

No bo to cza umić. :decayed:

:no: za dużo rzeczy się pier***i :polew:

A co ? :mysli:
Opublikowano

Akjam, a nie myślałeś o takich lampach ledowych na tył jak ma Miron ?

dla mnie :kox:

Opublikowano

Akjam, a nie myślałeś o takich lampach ledowych na tył jak ma Miron ?

dla mnie :kox:

Myślałem... :gwizdanie:
Opublikowano

Akjam, a nie myślałeś o takich lampach ledowych na tył jak ma Miron ?

dla mnie :kox:

Myślałem... :gwizdanie:

znajac go to juz pewnie ma graty w garazu do tego moda :decayed:

Opublikowano

Akjam, a nie myślałeś o takich lampach ledowych na tył jak ma Miron ?

dla mnie :kox:

Myślałem... :gwizdanie:

no to działaj :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 23:27_________________________________________________

Akjam, a nie myślałeś o takich lampach ledowych na tył jak ma Miron ?

dla mnie :kox:

Myślałem... :gwizdanie:

znajac go to juz pewnie ma graty w garazu do tego moda :decayed:

albo ma aukcje w "obserwowanych" na allegro :decayed:

Opublikowano

Akjam, a nie myślałeś o takich lampach ledowych na tył jak ma Miron ?

dla mnie :kox:

Myślałem... :gwizdanie:

znajac go to juz pewnie ma graty w garazu do tego moda :decayed:

Już miałem mieć te lampy kilka miesięcy temu! :disgust::angry: qr**! :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.