Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten seacik co go oglądałem miał 1,9 TDI (130KM) czarny w chromie i przyciemnanymi szybami (ogólnie piękny) za 69 tys zł. Czy za tę cenę kupi się nowe audi tak wyposażone (w ten silnik itp)??

napewno ? z tego co wiem to w Exeo nie występowały silniki 1,9 TDI były Tylko z Diesli 2,0 TDI CR 140 i 170 KM http://exeo.seat.pl/index.php?str_menu=5 :gwizdanie:

oto cennik :naughty:

exeo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno. Może jeszcze będzie stał w ten weekend i podjadę i się upewnię.

Ale zobacz na ceny jakie są w tym katalogu. Tamten kosztował 69 tys (a według katalogu to benzyna jest droższa), był na pewno diesel o oznaczeniu TDI. Na szybie było chyba napisane 1,9 TDI. Może dlatego był tańszy i w promocji, bo silnik był "starszej generacji", który w standardzie nie wychodzi.

Upewnie się w sobotę, mam nadzieję że jeszcze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz na ceny jakie są w tym katalogu. Tamten kosztował 69 tys (a według katalogu to benzyna jest droższa), był na pewno diesel o oznaczeniu TDI. Na szybie było chyba napisane 1,9 TDI. Może dlatego był tańszy i w promocji, bo silnik był "starszej generacji", który w standardzie nie wychodzi.

Upewnie się w sobotę, mam nadzieję że jeszcze będzie.

Rozmawiałem z Seat Polska, powiedzieli ze nie było 1,9 TDI w modelu EXEO który został wprowadzony od Czerwca do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jednak był 2.0. Na 100% nie będę sie spierał. W sobotę lunkę i jak cos to przyznam się do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie widziales 1,6 MPI bo po rabatach golasa mozna za tyle kupic czyli 69,900 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE na 100% z tyłu był napis TDI i tego jestem pewien, bo się jeszcze zdziwiłem, że za tą cenę można miec "prawie A4" w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE na 100% z tyłu był napis TDI i tego jestem pewien, bo się jeszcze zdziwiłem, że za tą cenę można miec "prawie A4" w dieslu.

nie chce mi sie wierzyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wierzyłem i jak teraz patrze na cennik, to ta cena cos była nie bardzo. Moze bez vatu?? W sobotę się bliżej zainteresuje to wszystko wyjaśnie. Nie ma co gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ma racje, to chodzi o najprostrzą wersję. Wczoraj byłem w galerii i stało Exeo 2,0 TDI CR a na drzwiach mial wyklejony napis od 69 900 zl :) ale jak już wczesniej napisałem - za najprostrzą wersję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ma racje, to chodzi o najprostrzą wersję. Wczoraj byłem w galerii i stało Exeo 2,0 TDI CR a na drzwiach mial wyklejony napis od 69 900 zl :) ale jak już wczesniej napisałem - za najprostrzą wersję :D

Dokładnie taka cena widniała ale na aucie z silniekiem diesla, więc myślałem że to jest cena tego auta (no jak na produkcie jest cena to cena dotyczy tego produktu, tak mi się przynajmniej wydawało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przeciez tak jest , zawsze musi byc jakiś haczyk :tongue4:

A nie wierzyłem w to ze cena była za TDI bo salon Seat-a mam obok Siebie wiec byłem na jeździe próbnej i dokładnie przepatrzyłem ich ofertę :gwizdanie: nawet rabat dają 10 % :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w seatach podoba się to że dają do nich silniki z górnej półki jeśli chodzi o cały koncern.

W skodach nie uświadczy silnika 2.0 cr 170km i innych mocnych w tym benzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że Audi nie przyznaje się do Skody i VW. A do czego mają się przyznawać, skoro to Audi jest własnością VW, a nie odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dziwna polityka

z jednej strony Audi/VW weszli w Skodę i Seata po to żeby wejść w szerszy rynek i powiększyć zyski koncernu. Po czym z hukiem został wywalony prezes VW bo drastycznie spadła sprzedaż VW. Koło maślane, ale chyba zawsze tak jest jak w grę wchodzą duuuuże pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...