Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mrygajaca lampka wewnątrz samochodu po zamknieciu drzwi ??


Kondzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam pewien problem ze światłem wewnątrz kabiny objawia sie to tym ze od kierowcy jak sie zamknie drzwi to na fisie gaśnie ze drzwi są otwarte i zaczyna światło mrugać w kabinie i światło na nogi od kierowcy tez sie świeci ,żeby tego było mało jak zamykam autko po chwili pewnie jak sie alarm uzbroi to sie załącza i wyje :( wiec autko stoi otwarte w garażu :wallbash: . Może ktoś pomoże lub miał taki problem to proszę o pomoc i jeszcze jak ktoś może ma schemat czy może jakiś dodatkowy czujnik jest przy drzwiach

Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To albo krańcówka, albo przetarty przewód pewnie od strony kierowcy (między drzwiami a słupkiem). Alarm się nie zazbroi bo "widzi" otwarte drzwi.

Ja bym jednak stawiał na przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :notworthy: za pomocne rady w poniedziałek będę chciał rozebrać boczek żeby dostać sie do krańcowki ,i chce to tak zrobić żeby nie połamac jakiś zaczepów może ktoś z kolegów ma procedurę jak to zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :notworthy: za pomocne rady w poniedziałek będę chciał rozebrać boczek żeby dostać sie do krańcowki ,i chce to tak zrobić żeby nie połamac jakiś zaczepów może ktoś z kolegów ma procedurę jak to zrobić .

Jak Ci się uda, to wklej patent.

Ja się bardzo starałem, ale się nie dało. Na szczęście nowe zatrzaski to grosze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ogarnięty :)

zdemontowanie boczku trwało 5 min 3 śrubki do odkręcenia i boczek zdemontowany co do krańcówki to czujnik składa sie z dwóch przełączników i jeden z nich sie nie załączał co powodowało mruganie lampek w środku troszkę podgoiłem czujniczek ,podkleiłem taśmą dwustronna z kawałkiem plastiku i jest naprawione

dziękuje wszystkim za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło potraktowanie zamka sprzężonym powietrzem (np w sprayu z rurką aby lepiej dość do wnętrza zamka), widocznie zebrał się jakiś kurz i switch w zamku nie łączył.

Widzę, że Ty wszystkie problemy rozwiązujesz sprężonym powietrzem :naughty:

Może Ty jesteś jakiś przedstawiciel "sprężonego powietrza"?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło potraktowanie zamka sprzężonym powietrzem (np w sprayu z rurką aby lepiej dość do wnętrza zamka), widocznie zebrał się jakiś kurz i switch w zamku nie łączył.

Widzę, że Ty wszystkie problemy rozwiązujesz sprężonym powietrzem :naughty:

Może Ty jesteś jakiś przedstawiciel "sprężonego powietrza"?? :gwizdanie:

Lubi dmuchać :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...