Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kondzil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lepkość oleju to 10W/40 SHELL HELIX DIESEL PLUS przebieg 190tyś szczeże to mnie to nie irytuje
  2. Witam wszystkim mam pytanie odnośnie mojej a4 dzisiaj było -4 na zewnątrz samochód zaszroniony i odpaliłem auto i przez jakieś 6-7 sekund było słychać popychacze i po tym czasie normalna praca diezelka czy to jest normalne .Zaznacze ze autko 1500km po wymianie oleju i filtrów Pozdrawiam
  3. Witam kolor krancówki to cienkie przewody brązowy ,brązowy z białym paskiem ,brązowy z czerownym paskiem .Jest to krańcówka z dwoma przełacznikami wczoraj własnie naprawiałem i byłem zdziwiony Pozdr.
  4. Problem ogarnięty zdemontowanie boczku trwało 5 min 3 śrubki do odkręcenia i boczek zdemontowany co do krańcówki to czujnik składa sie z dwóch przełączników i jeden z nich sie nie załączał co powodowało mruganie lampek w środku troszkę podgoiłem czujniczek ,podkleiłem taśmą dwustronna z kawałkiem plastiku i jest naprawione dziękuje wszystkim za pomoc pozdrawiam
  5. Dziękuje za pomocne rady w poniedziałek będę chciał rozebrać boczek żeby dostać sie do krańcowki ,i chce to tak zrobić żeby nie połamac jakiś zaczepów może ktoś z kolegów ma procedurę jak to zrobić .
  6. a gdzie znajduje sie ta Krańców ka w audi chyba w zamku bo na zewnątrz nie widać żadnego włącznika
  7. Miałem podobny objaw kolega mi VAGIEM zrestartował ustawienia już nie pamiętam co dokładnie robił bo było to rok temu
  8. Witam serdecznie Mam pewien problem ze światłem wewnątrz kabiny objawia sie to tym ze od kierowcy jak sie zamknie drzwi to na fisie gaśnie ze drzwi są otwarte i zaczyna światło mrugać w kabinie i światło na nogi od kierowcy tez sie świeci ,żeby tego było mało jak zamykam autko po chwili pewnie jak sie alarm uzbroi to sie załącza i wyje wiec autko stoi otwarte w garażu . Może ktoś pomoże lub miał taki problem to proszę o pomoc i jeszcze jak ktoś może ma schemat czy może jakiś dodatkowy czujnik jest przy drzwiach Dziękuje i Pozdrawiam
  9. Witam wszystkich nazywam sie Konrad z Radomia i jestem szcześliwym posiadaczem a4 z 1999 roku 1.9 tdi Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.