Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przy wlaczonej klimie czasami cos "pierdzi" ... ??


nowens

Rekomendowane odpowiedzi

przy wlaczonym klimatroniku czsami cos "pierdzi", a dokladniej pierdzi mi np. gdy gwaltowniej rusze albo jak jade po jakis wybojach? co to moze byc? to pierdzenie jest chwilowe...zastanawialem sie czy cos nie zakloca pracy wiatraka,czy cos nie dotyka pior wiatrka... ale ogladalem dokladnie i nic nie zauwazylem... czy ktos z was ma lub mial podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam sie do problemu...

wlasnie tez mam cos takiego i dopiero niedawno to wyczailem, najbardziej daje sie we znaki jak auto jest obciazone np 3-4 osobami (choc nie wiem co to ma do rzeczy). widocznie cos musi gdzies przycierac. odglosy jakby jakis plastik o lopatki wentylatora... jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tak miałem i własnie przed chwila skonczylem wymieniac caly silnik wentylatora bo tez mi najpierw pierdzial potem pierdział i raz sie załaczal a raz nie aż w koncu padł na amen. Znalazłem na allegro goscia i za 180 zeta kupilem nowy i pieknie dmucha. Dodam ze taki sam w serwisie kosztuje jak mi podal mily pan tylko 956zl nic tylko brac. POZDRAWIAM :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem silnik wentylatora sorry chodzilo mi o silnik dmuchawy u mnie to on tak pierdzial dobrze ze nic nie smierdzialo od tego pierdzenia :lol:

jak ten silnik pierdzial caly czas, to nie o to chodzi :biggrin:

u mnie klima na postoju albo na autostradzie dziala normalnie, pierdzi mi tylko jak szybciej rusze na skrzyzowaniu albo jak sa jakies dziury... wiem ze moze jest to dla was dziwne ale sprawdzalem to kilkadziesiat razy i jestem pewno tego co pisze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...