Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wskaznik przebiegu nie świeci się


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki wsadzilem ostatnio alu ringi w zegary i po ponownym montazy przebieg mi sie nie swieci i nie mam calkowitego podswietlenia zegarow ,miejscami niepodswietla ,cos mi sie odpielo w zegarach ?? sa tylko 2 kostki z tyłu z tego co pamietam :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wsadzilem ostatnio alu ringi w zegary i po ponownym montazy przebieg mi sie nie swieci i nie mam calkowitego podswietlenia zegarow ,miejscami niepodswietla ,cos mi sie odpielo w zegarach ?? sa tylko 2 kostki z tyłu z tego co pamietam :disgust:

:kox: :gwizdanie:

wymien zarowki podswietlajace,

w manualau na temat montazu ramek napisano nawet zeby sie zaopatrzyc w komplet zarowek bo na 90% ktora sie wsypnie przy tej czynnosci.

Wymien zaroweczke i bedzie haraszo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo będziesz jeszcze zmieniał te żarówki.

Czy może czekasz na cud samonaprawy. One się nie zregenerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że zapaliła Ci sie żarówka po kilku dniach jest takim efektem że dostała drgań mocnych i spiralka naskoczyła. Tak samo mogło by się stać jak byś od razu uderzył w kokpit zegarów od góry. Ale to nie zasada. Przy każdym wykręceniu licznika zawsze w jakiejś żarówce się w środku spiralka rozsypie od wstrzasu, to normalne. Trzeba przed skręceniem wpiąć wtyczki i sprawdzić. Ja po ostatniej wymianie jak mi padła jedna musiałem kupić od razu 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...