Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Przetwornica ksenonów


camaro

Rekomendowane odpowiedzi

ten palnik ma tylko starter zintegrowany.

Przetwornica jest osobno. Oglądnijcie specyfikację tych żarówek, porównajcie i zobaczycie.

To są te same żarówki, te same wymiary, różnica tylko w umiejscowieniu starterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam przetwornice. Teraz pytanie, jak sie do niej dostac ? Czy to prawda ze trzeba zdemontowac nadkole i przedni zderzak ? Prosze o rade.

wystarczy wyciągnać lampe jest przykrecona na 4 śrubach ( torx )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber - jestes pewien ?

Bylem w dwoch punktach serwisowych. I tu i tu otrzymalem odpowiedz, ze w A4 aby zmienic przetwornice musza zdemontowac nadkola i przedni zderzak. Ponoc nie ma innej opcji.

Moze mial ktos z Was z tym jakies doswiadczenia ?

Z gory dzieki za wszelkie wskazowki - juz prawie drugi tydzien bujam sie bez jednej lampy :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez przetwornica jest w lampie!!w lampie xenonowej od dołu lampy lub z tyłu.....

xenon.jpg

bixenon.jpg

na załączonych pobrazkach masz pokazane przetwornice gdzie są

no chyba ze jestem w błedzie i to nie jest przetwornica to niech mnie ktoś poprawi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber - jestes pewien ?

Bylem w dwoch punktach serwisowych. I tu i tu otrzymalem odpowiedz, ze w A4 aby zmienic przetwornice musza zdemontowac nadkola i przedni zderzak. Ponoc nie ma innej opcji.

Moze mial ktos z Was z tym jakies doswiadczenia ?

Z gory dzieki za wszelkie wskazowki - juz prawie drugi tydzien bujam sie bez jednej lampy :frown:

:polew: :polew: to nie jedź więcej do tych serwisów :D

odkręcasz 4 śruby i lampa wychodzi ( 5 min. roboty ) .. przetwornica jest na spodzie - trzyma się na 6 czy 8 śrubkach .

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

w moich świeżo zakupionych lampkach xenon wlasnie cos padlo, prawdopodbnie przetwornica, żarnik przekladalem z drugiej lampy i też nie świeci, mam pytanie jak sie upewnić że to na pewno przetwornica?? czy może to byc coś innego?? co jeszcze można- trzeba sprawdzić, nie chce kupic przetwornicy na darmo jeśli cos innego padlo

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma bank przetwornica mam to samo nowe żarniki a po 3 miechach lipa dalej gasną zamiana żarników nic nie daje tylko błyskają KUTWA PRZETWORNICA

ale znalazłem takie cos robił ktoś tam przetworki http://moto.allegro.pl/item1069957194_xenony_przetwornice_profesjonalna_naprawa.html

i lipa szkoda kasy na te remonty 100 w plecy działała przetworka tylko 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...