Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Audi A4 2.6 V6


daniel746

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje:

Rok produkcji: 1996, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 150 KM (110 kW), Pojemność skokowa: 2600 cm3, benzyna, srebrny-metallic, Liczba drzwi: 4/5,

Dodatkowe wyposażenie:

ABS, ASR, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka, podgrzewane fotele, światła przeciwmgielne, podgrzewana przednia szyba.

Autko w idealnym stanie i zostanie w takim utrzymane. Wszelkie przeróbki, czy upiększanie dodatkami sportowymi

nie wchodzi w grę :) Mam nadzieje... a raczej jestem pewny że to auto jak i mój poczciwy "staruszek" (Audi 100 z 1983r.) przeżyje mojego ojca a może i nawet i mnie :tongue4:

Zdjęcia:

c88360682.th.jpg

c88360683.th.jpg

c883606810.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna Audiczka, a o silniczku już nie wspomne... :good:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niskiego na pewno :tongue4: No ale powiem szczerze że ten samochód w automacie zachowuje sie jak krążownik... skrzynia nie pozwala mu się rozkręcić do wysokich obrotów (no przynajmniej mniej pali) i auto po prostu płynie... ale tak całkiem szczerze to i tak ma "kopa" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel/ gdy pod maską siedzi V6 :gwizdanie: jest :kox: :kox: :kox: :kox: jakby nie było ;) co do spalania - wiadomo w co sie leje :decayed: Furka :good: życzę aby służyła bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...