Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z monitorem LCD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z monitorem, a mianowicie automatycznie zmienia co mniej niz sekunde ustawienia wyswietlania(programy w monitorze) poprostu obraz miga od najjasnijeszego ustawienia po najciemniejsze wszystko po kolei i nie moge tego wyłaczyć. Zablokowałem menu w monitorze i teraz mryga mi cały czas małe okienko OSD zablokowane. Miał ktos taki przypadek?? Monitro LG LCD karta grafiki GF7600 sprawdzałem połaczoenie kabli wyglada na dobre(sprawdzałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem skana było z 5 intruzów i jeden był w Nvidia własnie :gwizdanie: sciagne nowe stery do grafiki moze pomoze, a jak nie to kabel bede musiał skołować na chwile.

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 11:42_________________________________________________wgrałem nowe stery do grafiki i chyba problem sie rozwiazał :gwizdanie: póki co nic sie nie przestawia samoczynnie, wgrałem nową wersje Aviry dla pewnosci :good:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 12:27_________________________________________________Znowu mam problemy z monitorem, jednak zmiana sterów nie pomogła na długo, raptem 2 dni spokoju. Dzisiaj zmieniłem kabel z D-Sub na DVI i problem występuje również wiec to nie wina połączenia. I teraz pytanie czy przez system idzie właczyć okienko ustawień monitora(włączane po przycisku na monitorze)?? Czy moze to być wina jakiegos wirusa?? przedtem jak skanowałem mks online to znalazł mi wirusa w folderza Nvidia, skasowałem ale problem nie znikł.

Macie jakies pomysły na to ustrojetwo :mysli:

Musze pisac prace w wordzie a na środku monitora ciagle mi mryga czarne okienko[osd zablokowane] i bardzo drazni oko :wallbash: jak odblokuje menu monitora to ciagle samoczyunnie zmienia tryby monitora z najsniejszego do najciemniejszego jeden tryb trwa mniej niż sekunde wiec cały ekran miga wtedy dlatego zablokowałem

Dodam ze nie mam problemów z ostroscia kolorami monitora jak i również problemów z systemem, nic sie nie zawiesza, żadnych zamułów, błedów wszystko sprawnie działa. A monitor zachowuje sie jak by miał wcisniety przycik wyboru non stop. Jedyne co zauważyłem czasem przy właczaniu jak sie sytem załaduje to monitor sie wyłacza na moment i włacza spowrotem(lecz ciagle okienko miga)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 12:03_________________________________________________Nagrałem filmik

http://www.youtube.com/watch?v=RkBBKPYSgdg

tu jest gdy zablokuje menu ustawień fabrycznych

http://www.youtube.com/watch?v=ypKlwspg5cw

tu jest efekt jak jest odblokowane menu monitora

Znalazłem jeden problem, program do obróbki video włacza sie i odrazu wyłącza, miałem zamiar zrobić krótki filmik z napisami, ale skoro sie nie właczył to wrzuciłem filmiki bez obróbki

Wie ktos jak temu zaradzic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty słuchasz? mysle, ze to od tej shitowej muzy padl monitor. :kwasny:

Prawdopodobnie masz uszkodzony stycznik przy panelu - przycisk "Menu" - zwiera po prostu przypadkowo - lub zaczynają padać układy. Normalnie po naciśnięciu "menu" wyskakuje po prostu menu ekranowe z ustawieniami tego monitora, natomiast naciśnięcie i PRZYTRZYMANIE kilka sekund tego klawisza powoduje zablokowanie/odblokowanie OSD - właśnie menu ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty słuchasz? mysle, ze to od tej shitowej muzy padl monitor. :kwasny:

Prawdopodobnie masz uszkodzony stycznik przy panelu - przycisk "Menu" - zwiera po prostu przypadkowo - lub zaczynają padać układy. Normalnie po naciśnięciu "menu" wyskakuje po prostu menu ekranowe z ustawieniami tego monitora, natomiast naciśnięcie i PRZYTRZYMANIE kilka sekund tego klawisza powoduje zablokowanie/odblokowanie OSD - właśnie menu ustawień.

hehe muzyka jak muzyka akurat sie trafiła na playliscie i aparat zniekształcił :tongue4: Wczoraj cały dzień mi to migało, a dzisiaj niby spokój, ale zobaczymy jeszcze :mysli:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 11:06_________________________________________________Nie wiem problem sie powtarza, ale nie tak jak to wczoraj było, że cały dzień migał, dzisiaj pomigał sobie ze 2minuty tylko, zauważyłem żezmniejszył sie wybór rozdzielczosci.

Jak myslicie czy to okienko ustawień monitora da rade właczyć z poziomu systemu jakimś programem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menu osd to menu zapisane w pamieci monitora i system nie ma nic do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menu osd to menu zapisane w pamieci monitora i system nie ma nic do tego

bo juz myślałem ze ktos sie do mnie jakos włamał i se poprostu jaja robi :wallbash: jeszcze na weekend oddam monitor do kumpla niech sobie popracuje na nim i zobaczymy czy pod innym pecetem też będzie szałał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...