Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie chodzi o takie możliwości ( dot to osoby z PL mieszkajacej w UK):

- kupno auta w UK - RHD i rejestracja w PL, czy można :?: jeśli tak co trzeba zrobić i gdzie sie udać :?: Moze ktoś z Waszej rodziny, znajomych przerabiał taki temat :?:

-kupno i rejestracja w UK ale ubezpieczenie w PL :?: tutaj liczę na kolegę bratpit'a :wink: Czy jest to możliwe, opłacalne :?:

Bardzo proszę tylko o konkretne info :!: Chyba są koledzy mieszkajacy w UK zarejstrowani na forum :?:

odpowiedzi NIE na temat, proszę moderatora o kasowanie :twisted: :mrgreen:

z góry dzięki za wszelkie konkretne info, linki, namiary itp :!:

Opublikowano

Zeby zarejstrowac u nas autko z UK trzeba przerobic :razz: I chyba jest odwrotnie tez

Opublikowano
  • Autor

żadne przeróbki nie wchodzą w grę :!:

jako ciekawostka: jezdżą auta na polskich blachach w UK i z kierowcnicą RHD

Opublikowano
jako ciekawostka: jezdżą auta na polskich blachach w UK i z kierowcnicą RHD

No to w UK mozliwe, ale z tego co mi wiadomo zeby w polsce zarejstrowac musisz miec po lewej stronie kierownice. A w UK sa oplaty strasznie duze ...

Opublikowano
ale z tego co mi wiadomo zeby w polsce zarejstrowac musisz miec po lewej stronie kierownice.
tak jest na 100%, pozatym musisz zmienic przednie swiatla
Opublikowano
tak jest na 100%, pozatym musisz zmienic przednie swiatla

Prawe na lewe ? :mrgreen:

Opublikowano

:razz: no nawet nie zartuj ze nie wiesz o co chodzi...

Opublikowano
no nawet nie zartuj ze nie wiesz o co chodzi...

Pozartowac nie mozna :mrgreen: Przeciez wiem ze zarowki sie zamienia z postojowek na mijania hehehhehe :twisted:

Opublikowano
  • Autor

oj chłopaki trzeba wywalić te Wasze posty o światłach itp :twisted:

przecież napisałem, że są tam samochody z PL rejestrowane i z kierownicą po "innej" stronie.

poza tym potrzebuje konkretnych info a nie dywagacji pt .."a może to, a moze tamto" :twisted: mam napisać drukowanymi :?:

pytam w imieniu mojego brata, On tam mieszka i kupuje A4 2.8 Q tip, ubezpieczenie jest drogie i szuka opcji, zeby coś zaoszczędzić :wink: bo nie ma zadnych zniżek

:sad:

jak nic się nie da zrobic to normalnie zarejestruje i opłaci ubezpieczenie :razz:

Opublikowano
pytam w imieniu mojego brata, On tam mieszka i kupuje A4 2.8 Q tip, ubezpieczenie jest drogie i szuka opcji, zeby coś zaoszczędzić bo nie ma zadnych zniżek

jak nic się nie da zrobic to normalnie zarejestruje i opłaci ubezpieczenie

Moj brat tez tam jest i tak to wyglada, zeby zarejstrowac w Polsce trzeba przerobic autko. Moj kupil Vectre 2.0 150 km , jakas wersje SRI czy cos takiego . Tam nie ma jako takiej rejstracji , tablice jakie byly takie bedzie mial. Autka tanie ale oplaty :shock:

[ Dodano: 2006-06-03, 23:03 ]

przecież napisałem, że są tam samochody z PL rejestrowane i z kierownicą po "innej" stronie.

Wlasnie chodzi oto ze tam z Polski moga byc bez przerobek, a u nas z Angli musza byc z przerobkami ( oto Polska wlasnie )

Opublikowano

POWAZNIE: proponuje zarejestrowac je w PL jako przerobione, a wcale nie przerabiac. Jest do tego potrzebne tylko badanie techniczne, a wiadomo ze nie jest to problem zalatwic...

...jezeli chcesz konkretne info jak co mozna zrobic i jak ominac kilka przepsow to udam sie w poniedzialek do kolezanki z wydzialu komunikacji...

Opublikowano

a brat ile ma lat?

ja za swoje auto uzebzpieczenia place 400f(pelen pakiet) do tego tax 180 i takie ta sa kwoty za A4 1.9Tdi.Ponizej 25 roku zycia tak jaki w Polsce w UK trzeba zaplacic wiecej

co do auta na polskich blachach w UK,mozna smialo smigac i nie ma takiego prblemu jak w Irlandi ze policjia lapie i kaze zakupic Tax.

choc sam jestem ciekaw jak mozna zarejestrowac angielskie auto u nas w polsce, wiado ze koszta ubez.sa znacznie tansze w naszym kraju.

dodam ze moje ubzez w Uk nie obejmuje znizek

a zeby znizki miec trzeba miec tylko pismo z ubezpieczalni informujace jak dlugo miales zawarta z nimi polise.1 rok = 10% znizki.Wiec moze lepiej jak brat by posiadal takie pismo?

pozdro

Opublikowano

Panowie kto wam bredni naklad, ze samochodu z kierownica po prawej stronie nie da sie zarejestrowac w Polsce?? U mnie w malutkim miescie chyba dwa jezdza takie i jakos zarejestrowali. Wszystko podobno zalezy od celnika.

Opublikowano
Panowie kto wam bredni naklad, ze samochodu z kierownica po prawej stronie nie da sie zarejestrowac w Polsce?? U mnie w malutkim miescie chyba dwa jezdza takie i jakos zarejestrowali. Wszystko podobno zalezy od celnika.

Mozliwe ze wszystko zalezy od tego ile sie zaplaci :razz:

Opublikowano

pewnie i mozna ale jak ?

z mila checia bym swoj furgon zarejestrowal w Polsce

Opublikowano

obiecuje jutro z rana dokladne info z wydzialu kounikacji...z wszystkimi mozliwymi walkami :D

Opublikowano
  • Autor

ok czekam na info :wink:

Opublikowano

Ty tez na Wyspach zasiadujesz ze jestes zainteresowany :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

he he ja to raczej na Torwarze w wtorki przesiaduję :mrgreen: swoje w UK już kilkukrotnie odbyłem :smile:

mój brat od zeszłego wieku tam siedzi :wink:

Opublikowano

i co brat zadowolony?

choc pogoda nam sie tutaj poprawila, od 3 dni gorac straszny a tak przez ostatnie 3 tygodnie deszcz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.