Treść opublikowana przez malinator
-
[B5 AFN] kod błędu 00550 - Kontrola startu wtrysku
000 (basic settings), pozycja nr 2 .... powinno byc miedzy 49-54 reszta w opcji SZUKAJ ... jeszcze jest jeden powod dlaczego wyskakuje bład 00550 a mianowicie kiedy jest powietrze w ukladzie paliwowym ... naprawic sam tego nie naprawie, trza szukac specjalisty i tyle problem gdzie tylko gdzie w Gdyni moge dobrego mechaniora zlapac, jak by ktos mial jakies doswiadczenie w tym temacie to prosze o info pozdro
-
[B5 AFN] kod błędu 00550 - Kontrola startu wtrysku
pasek rozrzadu wyglada na dobry, moze przeskoczyl? jak moge kat wtrysku sprwdzic Vagiem, nie ukrywam ze takich rzeczy nie robilem.Moze doczytam cosik na ten temat na forum chyba jednak bede korzystal z jakiegos warsztatu ktory jednak bedzie mial wieksze poejcie niz ja hihihihi. czekam na info dzieki
-
[B5 AFN] kod błędu 00550 - Kontrola startu wtrysku
witam, pojawil sie chyba duzy problem, otoz w trakcie jazdy auto stracilo moc po czym auto zgaslo.po kolejnym odpaleniu i probie jazdy aouto znowu zgaslo , mozna bylo jechac ale z uczuciem ze silnik jest zalewany zbyt duza iloscia ON. podlaczylem do vaga i jest owy blad 00550 Kontrola startu wtrysku czy ktos z forumowiczow mial podobna przypadlosc, do jakiego mechaniora od dieslow mozna by bylo pojechac w Trojmiesciu prosze o pomoc i z gory wielkie dzieki malinator
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to kolega ma chyba dosc ciezka nozke :roll:
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/4545/potrzebowal_urplou/
-
Co myslicie o tych lampach??
pasuja do ciemnego koloru, nawet see a tak poza tym przeczysc sobie dwururke jeszcze ladniej bedzie sie prezentowac pozdro
-
[b5 1.9TDI AFN]-czujnik cisnienia i cis w kol dolotowym
wiedzial ja ze na Ciebie mozna liczyc, choc o skasowaniu myslalem i tez tak uczynie a poznije zobaczym co sie to czyc bedzie dalej dzieki i pozdro
-
[b5 1.9TDI AFN]-czujnik cisnienia i cis w kol dolotowym
wyskoczyly mi dwa bledy przy skanowaniu vagiem 1.Czujnik ciśnienia w kolektorze dolotowym - G71 2.Ciśnienie w kolektorze dolotowym turbina zaczela dziwnie pracowac tak na moje oko, choc auto ciagnie tak jak powinno byc. wymienialem filtry i oleum, sciagnolem jedena rure by dostac sie do filtra oleju ,byc moze cos tam poputalem i uklad jest nie szczelny i zaciaga jakies lewe powietrze. jak by ktos cos wiedzial prosze o poradze pozdro i dzieki
-
[B6] Wersja językowa komunikatów z komputera pokładowego
www.viaken.pl moze lepiej bedzie kupic? pozdro
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
raczey nie ballllldzo wszystko rzecz gustu a raczej kazdy lubi to co ma pozdro
-
kontrolka air bagu ciagle swieci..
uzyj opcji szukaj,bylo troche tego a najlepiej podpiac pod vaga pozdro
-
Strefa Śmiechu
no to chicior, dobre bardzo dobre hahahahah
-
Strefa Śmiechu
http://fishki.net/go.php?url=http://fishki.net/picsr/podb45_11.jpg
-
Strefa Śmiechu
Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora. - A co pani jest? - pyta szef - Mam jaskrę analną. - Ze co!? Czym to się objawia?? - Po prostu nie widzę dzis możliwosci przytoczenia swojej d*py do pracy...
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
odziwo tu w anglii gdzie jestem cena 1l paliwa spadla o 10p czyli kolo 60 groszy jest tansze nizeli 3 miesiace temu.Generalnie cena jest taka sama a nawet troche nizsza jak tu przyjechalem 14 miesiecy temu.A u nas w Polsce to zawsze jakos inaczej jest :roll: pozdro [ Dodano: 2006-09-17, 11:58 ] a do tego nikt nic nie trombi o jakis zmianach cen, one po prostu sie zmieniaja na korzysc spoleczenstwa
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
robi wrazenie choc przod lekko podobny do BMW 6
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
mijalem dzis na drodze nowe audi TT, piekielny czerwony kolor, no pieknie sie prezentowalo. bez tablic rej. zupelny taki golas, ciekawe kiedy bedzie w sprzedazy a moze juz jest pozdro
-
[B5 2.5 TDI 150KM] Problem z odpalaniem
sprawdz moze przewody paliwa zwrotnego, moze one nie trzymaja cisnienia
-
pytanko o olej
zalalem polsyntetykiem i bedziem patrzec co i jak poki co czekam na paczke z Viaken.pl by inspekcje wykasowac pozdro
-
Podstopnica - proszę o opinię?
no nie baldzo ale wszystko rzecz gustu
-
Przednia szyba do B5
moze byc problemik ale sie zobaczy jak cos sie wynajdzie to wrzuce info na priva pozdrawiam
-
Przednia szyba do B5
see dopiero teraz odczytalem tego posta pewnie sprawa juz dawno nieaktualna mam nadzieje ze wiecej nas sie tu uzbiera z tech wysp i na spota sie wybierim pozdro
-
Strefa Śmiechu
raczej nic smiesznego hihihi ups http://fishki.net/comment.php?id=5038 [ Dodano: 2006-09-09, 22:35 ] no no
-
pytanko o olej
dzieki dziwie sie ze serwis audi wlewal mineral, o ile jest to mineral. serdeczne dzieki
-
pytanko o olej
sluchy chodza ze to nie jest zbytnio dobrze a jaki bys proponowal polsyntetyk?