Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALL] Problem Vag com 409

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich mam taki problem otoz podłaczylem dzis VAGa 409 pod autko i niby wszystko dobrze zainstalowane a tu jakis błąd.. :no: Otóz przy opcji autoscan programik sprawdza mi błedy: address 1:engine, address 2... az tu nagle mi wyskakuje: Sorry! This function requires VAG-COM to be registered and activated. please contact... itd i dalej jakis kod aktywujący.,,, o co chodzi? na poczatku idze a potem. :mysli:,, co zrobic zeby to hulało jak trzeba? albo jak daje : Select control module np. 35-Centr. locks to pochwili mi wyskakuje: no response controller. Wielkie dzięki naprawde za kazda pomoc dopiero zaczynam przygode z Vagiem i narazie to czarna magia dla mnie :blink:

Opublikowano

masz nie zarejestrowana wersje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:kwasny: hmm a co musze zrobic zeby ją zarejestrowac, nie mam zadnej płytki ani zadnego kodu, jak zarejestruje wszystko bedzie chodziło poprawnie?? :hi:
Opublikowano

Witam

Jeśli chodzi o VAG-CON 409 to sprawa wygląda następująco:

Vag-Com Crack 409 to trzy pliki: d1.bin, d2.bin, d3.bin które trzeba

skopiować do katalogu VAG-COM, tylko problem polega na tym, iż

po pewnym czasie (dość krótkim 1-3 min) pliki zostają zdeaktywowane

i VAG-COM wrzeszczy, że nie jest zarejestrowany. Rozwiązaniem jest

np. program X-starter który potrafi "podgrywać" w/w pliki do katalogu

VAG-COM np co kilkanaście sekund, co powoduje, że VAG-COM nie ma

czasu na deaktywację plików licencyjnych, bo ciągle dostaje nowe pliki.

:) :> :polew:

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano
  • Autor

ale tu chyba mowa o serial number.. :mysli: a mi chodzi o zarejestrowanie.. np. w wersjii 311n2 jest opcja acticate/deactivate a jak to zrobic w 409??

Opublikowano

Witam

Z tego co mi wiadomo nie da się aktywować VAG-COM 409 tak jak 311. Za pomocą ciągu znaków.

No chyba, że się mylę to proszę o takiego VAG-COM 409 :) :>

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

mozesz kupic w Ross-Tech licencje i masz wszystko , nie popieramy piractwa :no:

Opublikowano
  • Autor

ok nie popieramy :good: ,ale z całą pewnoscią da sie na tym smigac bez kupowania licecjii prawda?? :cool1:

Opublikowano

to co i jak wyzej bylo juz opisane

Opublikowano

mozesz kupic w Ross-Tech licencje i masz wszystko , nie popieramy piractwa :no:

Do amatorskiego wykorzystania to spory wydatek http://www.vag-com.pl/oferta.htm (min 1600 PLN)

A nie ma co się oszukiwać, że przeważająca większość "forumowiczów" używa pirackiego vag-com.

Że tak zapytam a Ty odzim kupiłeś kabel i licencję Ross-Tech, czy może płacisz za każde podpięcie

u mechanika do sterownika silnika około 100 PLN ?? A może jednak na pirackim VAG-COM jedziesz ?? :polew: :laghing2:

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

witam wszystkich mam taki problem otoz podłaczylem dzis VAGa 409 pod autko i niby wszystko dobrze zainstalowane a tu jakis błąd.. :no: Otóz przy opcji autoscan programik sprawdza mi błedy: address 1:engine, address 2... az tu nagle mi wyskakuje: Sorry! This function requires VAG-COM to be registered and activated. please contact... itd i dalej jakis kod aktywujący.,,, o co chodzi? na poczatku idze a potem. :mysli:,, co zrobic zeby to hulało jak trzeba? albo jak daje : Select control module np. 35-Centr. locks to pochwili mi wyskakuje: no response controller. Wielkie dzięki naprawde za kazda pomoc dopiero zaczynam przygode z Vagiem i narazie to czarna magia dla mnie :blink:

po prostu trzeba wykupić licencję i po bólu

Opublikowano

(rav) jak chcesz sie podlączyc za 100 pln u mnie to wpadaj , kabelek szybko sie zwroci , jak chcesz amatorsko sobie uzywac to nie potrzebujesz pełnej wersji i tyle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.