Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 97r] Jakie żarówki podświetlenia rejestracji


yater1

Rekomendowane odpowiedzi

a gdybyś tak wsadził white ledy co ty na to ?

są na kilku małych diodkach swiecą łądnie na biało i są w obudowie takiej jak zwykłe żaróweczki sam tak zrobiłem zresztą zawsze jaki bym samochód nie miał to zakładałem

jest jasno biało a jednak inaczej niz wszyscy i pałki tez sie nie czzepiaja

pozdrawiam

...pamietaj to tylko propozycja...

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

savik, a myślisz, że po co się pytałem chiałem odrazu zamówić na lledrogo ale nie miałem okazji zejść do auta.

Teraz musiałem i już wszystko wiem (chyba) bo w lampce wewnętrznej jest 42 także myślę, że w klapie są takie same.

Swoją drogą w instrukcji obsługi auta nie ma podanego jaka ma to byż żarówka a jedynie moc i napięcie.

Właśnie będę zamawiał komplecik a jeżeli się mylę to jest jeszcze szansa, że zmienię zamówionko :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka myslałem ze po prostu chcesz załozyc zwykłe i nie wiesz jakie bo są tacy co pytają sie nawet o rozmiar sruby w kole ale zle poczaiłem sorka jeszcze raz i pozdrawiam

mam nadzieje ze slicznie twoja a4 bedzie wyglądała

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz w poprzednim autku miałem diody wszedzie gdzie miało to sens. Teraz zaryzykowałem UV na tylną klapę, zastanawiam się jaki będzie efekt wraz z białymi tablicami. Zabaczy się. W postojówki idą białe, i jeszcze pomyślę o bocznych kierunkach. Co do stopu i pozycyjnych z tyłu to jakoś nie mam zaufania do tego rozwiązania. Może kiedys się przekonam.

A tak swoją droga to nikt nie wie jaki rozmiar jest tych żarówek. W# sumie sprawdziłem łopatologicznie ale mysląłem, ze będe miał tutaj zaraz całą serję odpowiedzi. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

savik, Ja zawsze jak kupowalem diody do podswietlania tablicy rejestracyjnej, to padaly tak gdzies po 6 miesiacach.. Jak to wyglada u Ciebie? Moglbys mi podac link do aukcji z ktorej Ty kupowales? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...