Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

Dzisiaj dzięki uprzejmości Bastech wykonaliśmy logi dynamiczne i statyczne związane z "lekkim przymuleniem" mojej laluni. Kodów błędów nie było. Proszę o analizę logów. Czy z nich coś wynika odnośnie przydławienia się traktora. Filtr powietrza niedawno wymieniany, jutro wymiana filtra paliwa.

Dynamiczne:

dyn003.JPG

dyn004.JPG

dyn008.JPG

dyn010.JPG

dyn011.JPG

dyn013.JPG

Statyczne:

stat000.JPG

stat001.JPG

stat003.JPG

stat004.JPG

stat010.JPG

stat011.JPG

stat013.JPG

lub całość w RAR:

logi.rar

Z góry dziękuję

edit by pre_pl

Dynamiczne :

grupa 003

grupa 004

grupa 008

dyn003dt4.jpg

dyn004vo1.jpg

dyn008af0.jpg

grupa 010

grupa 011

grupa 013

dyn010ix0.jpg

dyn011ss4.jpg

dyn013te0.jpg

Statyczne:

grupa 000

grupa 001

grupa 003

stat000ve6.jpg

stat001lf1.jpg

stat003of5.jpg

grupa 004

grupa 010

grupa 011

stat004tf0.jpg

stat010pm5.jpg

stat011rt7.jpg

grupa 013

stat013dl9.jpg

Opublikowano

turbinka mocno przeladowywuje miedzy 1900 a 2400 obr dlatego masz notlauf wiec bez czyszczenia sie nie obejdzie turbo.A kąt wtrysku troszke mozna by bylo przyspieszyc,dobrze zapala??

Opublikowano

masz problem z turbulum (lub jej sterowaniem) .. dosc duzy ten overboost ... log dynamiczny (obr.1900-2400) blok 011 poz 3.

podejrzewam zapieczone kierownice w turbulum albo zaworek N75 ....

a i statyczny kat wtrysku troszke opozniony ... log statyczny blok 000 poz 2.

Opublikowano
statyczny kat wtrysku troszke opozniony ... log statyczny blok 000 poz 2.

000 był robiony w basic settings jeśli to ważne.

Opublikowano
000 był robiony w basic settings jeśli to ważne.

tak mialo byc

Opublikowano
statyczny kat wtrysku troszke opozniony ... log statyczny blok 000 poz 2.

000 był robiony w basic settings jeśli to ważne.

prawidłowo ... :wink:

Opublikowano

Przepraszam, żę się podpinam, ale w moim traktorku też jest problem

z N75, lub z kierownicami (w tym wątku) .

Trzeba by poczyścić turbo.

Wstępnie zastanawiałem się, czy nie zrobić tego samemu, ale widzę, że

dostęp do mocowania (szczególnie od strony kolektora wydechowego) jest ciężki więc

niech się inni męczą :cool:

Orientujecie się może jaki jest koszt czyszczenia kierownic w suszarce ?

Opublikowano
  • Autor

Jezeli ruszam cięgnem od kierownic i moge to robic ręką (troszke sily musze użyc) czy to oznacza ze kierownice nie sa zapieczone czy wręcz przeciwnie?? Moze wystarczy jeszcze je troche rozruszac kluczykiem i N75 wymienic?? Sprezarke slychac podczas jazdy ale takie dziury sie dziwne robia, na 2ce slychac ze ciagnie sprezarka do 3tys. a na 3ce tak do 2,5. Zauwazylem takze ze rurka z tego grzybka nad cięgnem jest w kiepskim stanie. Przypalona w 2ch miejscach do gumy i jakas sparciala...

Opublikowano
Jezeli ruszam cięgnem od kierownic i moge to robic ręką (troszke sily musze użyc) czy to oznacza ze kierownice nie sa zapieczone czy wręcz przeciwnie

mimo ta moga byc jak najbardziej zapieczone :wink:

Opublikowano
Zauwazylem takze ze rurka z tego grzybka nad cięgnem jest w kiepskim stanie. Przypalona w 2ch miejscach do gumy i jakas sparciala...

no to na co czekasz ...... wymien .... :exclaim:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chciałem napisać, że mój problem z przymulaniem się audiczki został rozwiązany pomogło wywalenie kata już ktoś miał też takie rozwiązanie problemu...

Wg. mnie temat do zamknięcia POZDRO !!! :a4fan:

  • 1 rok później...
Opublikowano

pytanko: jezeli turbo przeladowuje,a bylo wyczyszczone,sterowanie jest podlaczone ok,wezyki ok,czy tylko pozostaje n75 jako wina tego przeladowania?przy logu dyn 11, N75 ma 97% boost

ma ktos pojecie?????? :gwizdanie:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Przepraszam, żę się podpinam, ale w moim traktorku też jest problem

z N75, lub z kierownicami (w tym wątku) .

Trzeba by poczyścić turbo.

Wstępnie zastanawiałem się, czy nie zrobić tego samemu, ale widzę, że

dostęp do mocowania (szczególnie od strony kolektora wydechowego) jest ciężki więc

niech się inni męczą :cool:

Orientujecie się może jaki jest koszt czyszczenia kierownic w suszarce ?

Podobno czyszczenie u mechaników to koszt od 400 do 500 zł we Wrocławiu .Ja sam wyczyściłem i zaoszczędziłem kasę a w zamian tego kupiłem uszczelki . I na razie GIT nie zacina się.Pozdro .NIedługo umieszczę opis czyszczenia z foto .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.