Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Różnice pomiedzy szybami w przed i poliftach


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wybita szybe tylną prawą(karoseryjna) w Avancie i jak zwykle kiedy potrzeba to nic na szrotach nie ma :wallbash: 5 szrotów sprawdzone. i teraz pytanie czy różnią sie czyms szyby pomiędzy rocznikami między liftami?. W euroglass w Wawie zawołali za nówke 500zł :disgust:

Na co zwracać uwage przy doborze uzywki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie są takie same, a na co zwracać to pewnie czy nie ma głębszych rys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz tak zastanawiam sie nad

http://www.allegro.pl/item681047886_audi_a4_kombi_szyba_prawa.html

i

http://www.allegro.pl/item659469863_audi_a4_avant_kombi_szyba_karoseryjna_prawy_tyl.html

Lepiej kupić z tym słupkiem czy gołą szybe?? Jesli kupie taka gołą jak w drugim linku to bede mógł ją oprawić w obecna uszczelke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka jest rozbieralna na takiej samej zasadzie co w przednich drzwiach tak mi się wydaje jestem pewny na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo jest znaczna róznica po miedzy tymi dwoma aukcjami, ale jakos bardziej przekonuje sie do tej pierwszej choć droższa, ale blizej i pisza w aukcji ze jest możliwosć montazu od razu, tylko ciekawe czy wliczone to by było w kupno czy za dodatkową opłatą :mysli: jak nie zadzwonie to sie nie dowiem :tongue4: jedyny problem ze nie wysyłają :disgust:

mam do nich 122km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadzwoń i się popytaj może coś utargujesz co do kilosów do daleko nie jest i zapytaj się czy będzie pasować na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do gościa powiedziałze pasuje, jutro jade na montaż 50zł za taką usługe :gwizdanie:

Jest ktos na forum z Legionowa i mógł by mi powiedzieć czy na ulicy Warszawskiej jest jakis auto-złom bądź sklep z cześciami?? :notworthy:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 20:02_________________________________________________ szyba zamontowana koszt z montazem wyniósł mnie 200zł :wink4:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 13:38_________________________________________________Mam załozona szybe wraz z uszczelka pod chromy(którego nie mam) i tam są zaczepy i teraz pytanie, ten chrom mocowany jest poprostu na wcisk czy to trzeba było zamontować podczas wklejania szyby??

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 19:22_________________________________________________20090708274.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom możesz zamocować na wcisk, tylko nie wiem jak jest z listwami ORI

własnie tez tak myśle że da rade na wcisk, ewentualnie dałbym klej do szyb pod tą listwe dla pewnosci, raggaman pisał ze chrom listwe montuje sie zanim wstawi sie szybe :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...