Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio do 600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chcesz kupic radio. które ma wygladac ? a co z brzmieniem ?? Nie lepiej połaczyc jedno z drugim ?? U mnie siedzi 9831r czarny panel podswietlenie dopasujesz według wskazan jest kilkaset odcieni.. Poza tym ma wyjścia 4v i kupe innych potrzebnych opcji wyposazenia. np. T.corr. Dobre opinie krązą o starszej serii 7xxx

o takich modelach juz nie wspomna 7903 7906 7909... :) znawcy wiedza o co chodzi.

Co do najnowszej serii Alpine na 2006 nie wspomne bo to sa typowe masówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz kupic radio. które ma wygladac ? a co z brzmieniem ?? Nie lepiej połaczyc jedno z drugim ?? U mnie siedzi 9831r czarny panel podswietlenie dopasujesz według wskazan jest kilkaset odcieni.. Poza tym ma wyjścia 4v i kupe innych potrzebnych opcji wyposazenia. np. T.corr. Dobre opinie krązą o starszej serii 7xxx

o takich modelach juz nie wspomna 7903 7906 7909... :) znawcy wiedza o co chodzi.

Co do najnowszej serii Alpine na 2006 nie wspomne bo to sa typowe masówki..

Nie jestem znawcą i nie wiem o co chodzi, ale może pomożecie. Waham się nad kupnem tego radia , co Wy na to http://allegro.pl/item106768424_pioneer_deh_p55bt_bluetooth_nowe_mp3_vat_gwar_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą i nie wiem o co chodzi, ale może pomożecie. Waham się nad kupnem tego radia , co Wy na to http://allegro.pl/item106768424_pioneer_deh_p55bt_bluetooth_nowe_mp3_vat_gwar_.html

Jego największa zaleta jest Bluetooth, nie wiem czy ten ma wbudowany mikrofon ale można dołożyć i masz pełny zestaw GSM. Reszta funkcji jak w niższych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn z Toba sie zgadzam.. 9812 to bardzo dobra jednostka. Bardzo duzo konfiguracji i funkci. Jest to jeden z nalepszych modeli (nowych) Alpine !!

Ale wybor nalezy do kupujacego. :) My chyba zrobilismy swoje, z taka gotowka jaka dysponujesz to kupisz naprade fajne radyjko. a moze nakamichi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z nalepszych modeli (nowych) Alpine !!

nowych?? ja to radio kupilem chyba 3 lata tamu :roll: ...9813 miala jeszcze 1 fajna funkcje...ustawienia robiles na kompie (a jest ich tam 100000, opoznienia wysokosc dzwieku...bajery straszne) wypalales plytke, a radio samo je wczytywalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem..

-> nowych mialem na mysli serie 9xxx ;-)

-> ja obecnie jestem w trakcie odpalenia 790x :P (tak z doskoku bo aktualnie mam sesje na karku, czas i sumienie nie pozwalaja wygospodarowac wiecej czasu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie.. 790x odpalona.. Szczena mi opadła.. mam tez 9831r i ten dziadek gra o wiele lepiej.. brzmienie jest zywe.. bas conajmniej poteżny a góra bardzo szczegółowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...