Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wtyczka koło filtra kabinowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj po myciu auta zagladnalem sobie do filtra od klimy i tak patrze a tam z boku tej skrzynki z lewej strony lezy jakas wtyczka, ktora idzie do jakies "kostki" a ta kostka do taśmy która wychodzi jakby z szyby ..... Co to moze byc ?? Pozniej wrzuce fotke

Opublikowano

Może masz grzaną przednią szybę? Ja mam luźną kostkę na podszybiu nad obudową filtra kabinowego i jest to właśnie grzana szyba :)

Opublikowano

Może masz grzaną przednią szybę? Ja mam luźną kostkę na podszybiu nad obudową filtra kabinowego i jest to właśnie grzana szyba :)

Też mnie się tak sojarzyło ale zapodaj fotę to będziemy mogli potwierdzic bądż nie.
Opublikowano

To są

Może masz grzaną przednią szybę? Ja mam luźną kostkę na podszybiu nad obudową filtra kabinowego i jest to właśnie grzana szyba :)

To są grzane przednie szyby w A4 ?

Opublikowano

A skąd takie zdziwienie?

Skoro gówniany Ford ma to czemu :audi: miałoby nie mieć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam fotki, sorki za jakosc ale komórką robione :

19344496.jpg

63103265.jpg

I co to jest ?

Opublikowano

Grzana szyba[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________A masz fioletową?

Opublikowano
  • Autor

Grzana szyba[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________A masz fioletową?

No jest taka poswiata fioletowa

Opublikowano

Więc wg mnie to grzanie szybki na einhundert % :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Więc wg mnie to grzanie szybki na einhundert % :naughty:

No ok ale do czego ta wtyczka bo ona nie jest nigdzie podlaczona, i gdzie wlacza ta grzana szybe ? :kox:

Opublikowano

Pewno miałeś zmienianą przednia szybę przez szkopa? Wiem, że były grzane przednie szyby...

Zobacz z którego roku jest...

Kiedyś Patrox znajdując taką wtyczkę u mnie powiedział, że to grzanie i takiej wersji się 3mam...

Niech ktoś mnie poprawi jak to coś innego...

Opublikowano
  • Autor

Pewno miałeś zmienianą przednia szybę przez szkopa? Wiem, że były grzane przednie szyby...

Zobacz z którego roku jest...

Kiedyś Patrox znajdując taką wtyczkę u mnie powiedział, że to grzanie i takiej wersji się 3mam...

Niech ktoś mnie poprawi jak to coś innego...

Możliwe ze byla zmieniana, szkoda bo bym podlaczyl :>

Opublikowano

Szukaj schematów elektrycznych :P[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 09:43_________________________________________________Najlepiej by to podłączyć pod grzanie tylnej szyby/lusterek.

Ale pewnie nie da się bezpośrednio...

Tu by się musieli wypowiedzieć elektrycy :P

Opublikowano

A skąd takie zdziwienie?

Skoro gówniany Ford ma to czemu :audi: miałoby nie mieć :naughty:

A widziałeś to kiedyś na własne oczy ? - ja nie widziałem nigdy audi z podgrzewaną szyba tak jak w fordzie

Opublikowano

oskaro, wejdź na www.google.pl i wpisz sobie "podgrzewana szyba a4"...

To, że w Audi nie widać tych wieśniackich pasków na szybie, nie oznacza, że nie ma grzanej szyby... Ale tak jak mówię - ja nie mam 100% pewności czy to grzanie, czy nie.

Pzdr

Opublikowano

oskaro, wejdź na www.google.pl i wpisz sobie "podgrzewana szyba a4"...

To, że w Audi nie widać tych wieśniackich pasków na szybie, nie oznacza, że nie ma grzanej szyby... Ale tak jak mówię - ja nie mam 100% pewności czy to grzanie, czy nie.

Pzdr

A moze chodzi o podgrzewane miejsce gdzie leżą przednie wycieraczki - cos takiego widziałem

Opublikowano

:mysli:

:no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.