Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z rozłożeniem siedzeń tylnych


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio ktos mi na parkingu wybił szybe tylną, teraz zablokowały mi sie siedzenia tylne nie moge ich wogóle otworzyć czy jest mozliwosc jakiegos awaryjnego otwierania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem najgorsze jest to ze zamki sie poblokowały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem najgorsze jest to ze zamki sie poblokowały :(

od wybitej szyby???

jednak spróbuj mocniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze mogły do zamka wpaść jakieś szkła czy coś ehh po przekręceniu kluczyka nawet ten czerwony zatrzask nie chce wyskoczyć a te klamki zacięły się i nie odbijają trzeba ręcznie wszystko się tam popieprzyło, mocniej pociągnąć nie pomaga na pewno próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze mogły do zamka wpaść jakieś szkła czy coś ehh po przekręceniu kluczyka nawet ten czerwony zatrzask nie chce wyskoczyć a te klamki zacięły się i nie odbijają trzeba ręcznie wszystko się tam popieprzyło, mocniej pociągnąć nie pomaga na pewno próbowałem

Nie ma rady, czerwony język musi wyskoczyć. Ale on nie wyskakuje "od kluczyka", tylko dopiero po naciśnięciu klamki. Jak pierwszy raz próbowałem otworzyć też się zdziwiłem, bo klamka stawiała silny opór. Musiałem nacisnąć na nią z taką siłą , że byłem przekonany, że prędzej pęknie niż się otworzy. A jednak :)

Chyba, że rabusie faktycznie mieli palce ze stali i jak próbowali otworzyć przy zamkniętym kluczyku, to połamali coś w środku od klamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam podobny problem z tym że u mnie nic nie wpadło "chyba" po prostu od jakiegoś czasu nie mogę rozłożyć tylnego siedzenia - tej mniejszej części. Dodam że jak naciskam klamkę to ten czerwony języczek unosi się ok 3-4 mm i nie chce więcej wyciąganie ręczne nie pomaga. nie mam najmniejszego pomysłu jak to otworzyć a czasem jest to potrzebne. Jak ktoś wie jak to otworzyć niech napisze będę wdzięczny pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...