Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Car Odor Eliminator Meguiar's


mosquitosound

Rekomendowane odpowiedzi

Z nazwy produktu wnioskuje ze eliminuje brzydkie zapachy ale niech sie wypowiedza ludzia korzystajacy z tych kosmetykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis produktu

Eliminator zapachu (296 ml)

Jedyny produkt, który natychmiast na stałe i bezpiecznie neutralizuje wszystkie zapachy. Gorące, małe i często wilgotne wnętrze twojego samochodu nie jest odpowiednim miejscem by stosować konwencjonalnego odświerzacza powietrza, który tylko maskuje nieprzyjemne zapachy chwilowym odświerzeniem. Rozwiązanie firmy Meguiar'a jest bardzej skuteczne, gdyż natychmiast eliminuje zapach, tytoniu, jedzenia, zwierząt i inne, tak że nigdy nie powracają. Wyprodukowany w wygodnym (296ml) rozpylaczu, by pasował do schowka lub konsoli.

• Skuteczna, szybko działająca formuła

• Eliminuje nieprzyjemny zapach, a nie maskuje go innym zapachem

Ostatnie zdanie jest chyba kluczowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Podpowiem bo na spocie Kokos zapodał kilka psiknięć do fury ( palone w środku ) i co ??? Po 10/15 min :gwizdanie:

za***iście brak odoru z nikotyny ale żeby od razu zapach nowego autka to bym nie powiedział - ale warto psiknąć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze bez rewelacji...Sam używam ale zbytniej rózncy nie czuje...Papierosów nie pale wiec duzej różnicy nie ma...ale ogólnie to jest jakby bezwonny środek wiec zapachu przyjemnego nie zostawia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze bez rewelacji...Sam używam ale zbytniej rózncy nie czuje...Papierosów nie pale wiec duzej różnicy nie ma...ale ogólnie to jest jakby bezwonny środek wiec zapachu przyjemnego nie zostawia :gwizdanie:

Jak sama nazwa wskazuje (Odor eliminator z ang. eliminator odoru :decayed:) - więc skoro nie palisz w samochodzie, nie masz zdechłej ryby pod siedzeniem lub nie rozlaleś mleka w gorący dzień, to nie ma to czego "eliminować".

Nie wymyślono jeszcze nieczego co daje efekt zapachu nowego auta. No chyba że

852250_BB_00_FB.EPS.jpg

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyślono, wymyślono :>, moje autko przyjechało z zachodu iu pachniało pięknie, łudziłem się ze to tak ma być, ale zapach już zniknął i teraz niczym nie pachnie, i tak samo salony samochodowe używają zapachów w nowych i używanych autach, aby uatrakcyjnić wrażenia (zapach) jak dzwoniłem do jednego z salonów audi vw to powidzieli ze nie handlują zapachami i że nie mogą zdradzić co to taak pachnie ;([br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:40_________________________________________________dzwoniłem też do tej firmy http://moto.allegro.pl/item701389576_perfumy_dla_aut_zapach_eternity_for_men_de_calvin.html, podobno dużo salonów się zaopatruje u nich (stali klienci), jak pytałem o audi vw to nie chciał powiedzieć, ale doradził CK Eternity i CK One podobno tych dużo schodzi[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:46_________________________________________________może ktoś miał do czynienia z tymi perfumami to mógłby napisać czy są faktycznie dobre (przypomiinają zapach nowego auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyślono, wymyślono :>, moje autko przyjechało z zachodu iu pachniało pięknie, łudziłem się ze to tak ma być, ale zapach już zniknął i teraz niczym nie pachnie, i tak samo salony samochodowe używają zapachów w nowych i używanych autach, aby uatrakcyjnić wrażenia (zapach) jak dzwoniłem do jednego z salonów audi vw to powidzieli ze nie handlują zapachami i że nie mogą zdradzić co to taak pachnie ;([br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:40_________________________________________________dzwoniłem też do tej firmy http://moto.allegro.pl/item701389576_perfumy_dla_aut_zapach_eternity_for_men_de_calvin.html, podobno dużo salonów się zaopatruje u nich (stali klienci), jak pytałem o audi vw to nie chciał powiedzieć, ale doradził CK Eternity i CK One podobno tych dużo schodzi[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:46_________________________________________________może ktoś miał do czynienia z tymi perfumami to mógłby napisać czy są faktycznie dobre (przypomiinają zapach nowego auta)

:polew: :polew: :polew: :polew:

A chciałbyś pachnieć jak nowy samochód ?? Sprowadzam perfumy z USA więc jak chcesz to CK One moge Ci sprzedać w dobrej cenie. A zapach jest bardzo ładny - choc juz stary. Jest to jakis pomysl - ale czy mozna porownac ten zapach z "nowością" - :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapach eternity[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 09:59_________________________________________________jak pachnie

Ciezko jest opisać zapach - nie jest tak świezy jak CK One - jest troche cięższy. Ale oba te zapachy spokojnie znajdziesz w sephora wiec polecam poprostu powachac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...