Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 245/40/18 do A4


lukasz5574

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka szerokość felgi? bo u mnie przy 8" i 225/40 jest wewnątrz jakieś 1.5 cm luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od parametrów felg. Podaj je najpierw, bo bez tego to można tylko zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :wallbash: głupoty pisze jakieś i nie napisałem najważniejszego. U mnie jest et 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu twoje zestawienie wygląda na komfortowe, chyba bardziej niż 235/40/18? a powiedz mi jak z przekłamaniami licznika? znaczne są? bo to jest ok 25-30mm różnicy niż powinno być?

sorry za mały ot w temacie

burza1980 na 7,5" felgę chcesz nawlekać 245? ja mam 8" i 235/40/18 i już jest wąska felga jak na to...

przy 245 i et35-37 nie będzie problemu a jak by był przy większym et to dystans i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem niedawno test

licznikowe 100

GPS 92

licznikowe 150

GPS 140

licznikowe 240

GPS 228

GPS = wynik z RNS-E w ukrytym menu (chyba serwisowym)

Zawias mam 1BE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest tak strasznie :gwizdanie: a jak z komfortem ? bo chyba kiedyś miałeś mniejszy profil? (wnioskuję patrząc na zdjęcia twojej niuni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem 235x40x17 a teraz 245x40x19 i ja tam różnicy w jeździe nie widzę

Jedno jest pewne , najwięcej o braku komfortu pierd.lą Ci którzy jeżdzą na 16 lub 17stkach :wink4:

Jedno na co trzeba uważać przy 19 to krawężniki i poprzeczne progi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu, ja zamierzam kupić te felgi http://moto.allegro.pl/item657290470_felgi_aluminiowe_advanti_racing_7_5x18_model_e.html

i opony 245/40/18, czy wszystko bedzie grało ??

Trzeć nie będzie , ale 245 na 7,5" felgę ? Przecież niezły balon z tego wyjdzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób jezdzi na 235 przy feldze 7,5 i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsza opcja to 235/40/18 8,5" do b6 tylko sie zastanawiam jakie et? albo 225/40/18 8" tylko tez cały czas mnie zastanawia et? moze ktos poradzi sensownego :wink4:

ET35 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsza opcja to 235/40/18 8,5" do b6 tylko sie zastanawiam jakie et? albo 225/40/18 8" tylko tez cały czas mnie zastanawia et? moze ktos poradzi sensownego :wink4:

Ja mam 235/40/18 8,5J przy ET40 i pasują idealnie. Od zawiechy do opony jest kilka milimetrów i nic nie ociera.

Obawiam się, że przy oponie 245/40 i feldze 8,5" już mogłoby się nie zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie...ja właśnie sie tak zastanawiałem i myslałem że nie ma sensu więcej niż et 40 Dibo to et 35 to do ktorej felgi 8" czy 8,5"? mam w planie do swojej czarnej strzały kupić Tomasony TN4 18" 8,5" tylko właśnie największy problem jest dobrać ET bo nigdy nie jeździłem na feldze 18" 8,5" coś takiego :wink4:http://media.photobucket.com/image/tomason%20tn4%2018/Grublit_335i/TomasonTN4los.jpg pozdrawiam Panowie :hi:( wiem że kazdy wie jak wygląda tomason tn4,ale dałem linka :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...