Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z wykasowaniem inspekcji


pieckinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam pytanie, ciągle pokazuje mi się in1, znalazłem na forum sposób na kasowanie inspekcji przez vag-com ale gdy prubuje coś zmienić na kanale 6 to poprostu wyskakuje błąd, a kanału 8 wogle nie ma, próbowałem robić to programem vag-com 311.2 i nic, próbowałem również innymi wersjami, starszymi i to samo, drugi raz robiłem to programem vwtools 2.09 PL i także nic, nie wiem co już dalej robić, w najbliższym czasie miałem czyścic przepustnice, ale jednak zrezygnuje skoro nie będe mógł zrobić adaptacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja z crackiem[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 16:50_________________________________________________Chciałbym dodać ze każdym programem którym próbowałem zrobić to, to dalej nic nie da się zrobić z inspekcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam vag pod port com, polska wersja 4.9 nie działa bo jest pod usb ;/ a innej nie moge znalezc, chyba już czas zainwestować w vag na usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej wersji jeszcze nie miałem, ale w większości wersji programu nie mogłem zmienić kanału 6, a kanału 8 wogle nie było. Kupiłem niedawno vag na usb i czekam na przyjście, do tej pory miałem vag na port com kupiony kilka lat temu leżal bez użytku. Narazie mi sie nie spieszy więc poczekam troche na ten z usb, jak będzie wszystko działać to poinformuje was. :)

Inspekcja wykasowana Polskim Vagiem, prosto i szybko, ale przepustnicy nie będe ruszać bo wszystkie węże są sztywne i troche boje sie ruszać jej, za tydzień będe miec dodatkowe narzędzia i osobe do pomocy i wtedy przeczyszcze, falowanie obrotów pojawiło się dopiero kiedy silnik nagrzał sie do 90 stopni i balansowało na poziomie 900-1500 obrotów, a potem ustało, dla pewności sprawdzałem błędy dwoma vagami i nie było zadnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...