Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pytanie o wtryski 216 Bosch i program

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. POsiadam program bardzo mocny z mojej 90-tki mam teraz 120km i 294nm...Che zamotowac wtryski 216 Bosch i pytanie czy program musze zmienic? Jakie moga byc konsekwencje jesli tego nie zrobie...Aha i na jakie wartosci trzeba je ustawic? Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Opublikowano

na 0.216 będzie ci poddymiać bez zmiany softu, w twoim przypadku po instalacji 0.216 pasowało by zrobić korektę softu w ecu i będzie git :good:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 19:18_________________________________________________twoje wtryski trzeba po instalacji końcówek 0.216 przestawić na 220/300 bar

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

To może i ja dołączę się do tematu, posiadam AFN 110 KM. Czy po zmianie wtrysków całych ustawionych, muszę jechać na korektę czy też mogę tak jeździć??? Zaznaczam że jeszcze nie robiłem zmian na sofcie ( chip). Powiedzcie jak to wygląda?

Opublikowano

To może i ja dołączę się do tematu, posiadam AFN 110 KM. Czy po zmianie wtrysków całych ustawionych, muszę jechać na korektę czy też mogę tak jeździć??? Zaznaczam że jeszcze nie robiłem zmian na sofcie ( chip). Powiedzcie jak to wygląda?

Masz zmieniać same wtryski? to lepiej zrób sam program :good: Po samym programie będzie znacznie lepiej niż po samej zmianie wtrysków.

Opublikowano

Ok grzes1150, tylko ja planuję dalsze mody. Czekam na turbo, teraz kupuję fmic. I myślę nad tymi wtryskami bo po zmianie turbo musowo muszę program zrobić, a a po samych wtryskach?? Bo nie chciał bym po tygodniu czy 2 jechać jeszcze raz na korekte...

Opublikowano

Ok grzes1150, tylko ja planuję dalsze mody. Czekam na turbo, teraz kupuję fmic. I myślę nad tymi wtryskami bo po zmianie turbo musowo muszę program zrobić, a a po samych wtryskach?? Bo nie chciał bym po tygodniu czy 2 jechać jeszcze raz na korekte...

A no to co innego. Najpierw zakładaj wszystkie graty, wywal kata, zaślep EGR i na sam koniec wal na program. Nie zapomnij też o wyczyszczeniu kolektora ssącego :naughty:

Opublikowano

Witam, jak założysz 216, turbo od np AWX + FMIC to powinieneś osiągnąc koło 150KM :)

po zmianie wtrysków hybrydowych możesz jeżdzić, ale auto moze troszke kopcić, dlatego po założeniu poleca się programik :naughty:

grzes1150 napisał dobrze, pozakładaj wszystkie rzeczy jw i potem jedź na program :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.